Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czwórmecz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam .

Mam takie pytanko czy na czwórmecze przychodzi kibiców tak jak na mecze ligowe i turniejowe czy tak jak na sparingowe Huh Duży uśmiech
Turniejowe Duży uśmiech
Dzięki bardzo Uśmiech
nie ma sprawy
Jeśli mam meczyk w Play Offach 2 rundy 1SWL 16.07 bo wysłałem zap. to znaczy że nie mogę w tym dniu jechać czwórmeczu, bo mam właśnie zapke?
Nie to nie ma powiązania możesz jechać tu i tu Oczko
dzięki pozdrawiam
pany a gdzie sprawdzic rozegrany czwórmecz???
(2012-07-28, 07:13:46)ciunta napisał(a): [ -> ]pany a gdzie sprawdzic rozegrany czwórmecz???

wejdź w zakładkę czwórmecz i na dole masz rozegrane czwórmecze i twój będzie tam gdzie chłopek jest przy napisie LIVE
ten czwormecz klanowy to moge byc z bratem w klanie jesli mamy te same lacze internetowe ??
jeżeli zgłosiłeś konto rodzinne to nie ma żadnych przeciwwskazań Duży uśmiech
zglosilem czyli moge
dzieki za odpowiedz
Będzie rozwiązany ten problem czy już tak zostanie na zawsze? Jest to dla mnie irytujące ciągle klikanie, żeby się zalogować po zaproszeniu kogoś do czwórmeczu.
mam jeszcze jedno pytanie jak sie zaprasza zeby byc w klanie ??
czy nie trzeba sie zapraszac tylko napisac sklad na forum ??
czekam na odpowiedz
Niszczycielski - domniemam, że pytasz w sprawie dot. LM.
Nie będąc w żadnym klanie możesz założyć nowy, swój klan, ale musisz mieć m.in. 3 kompanów = 4 ekipy, gdyż to jeden z wymogów. Możesz też zgłosić swa drużynę w temacie http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=2676 i liczyć, że ktoś Cię przygarnie Duży uśmiech
Stron: 1 2