Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Poręczna lista transferowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
http://img824.imageshack.us/img824/5453/87643906.jpg

Mniej więcej tak by to miało wyglądać.

Było by info Czy zawodnik jest aktualnie licytowany i jaką ma średnią skilli, po kliknięciu w gościa by przechodziło do jego profilu gdzie można by go zalicytować, było by tam 8-10 transferów które kończą się w najbliższym czasie, jeśli jest mniej niż godzina do końca licytacji to by migał czerwony wykrzyknik tak jak przy nowościach w newsach
bardzo fajny pomysł
jestem za tylko kwestia czy Stefik cos takiego wprowadzi....
Jak najbardziej, tylko trzeba to dokładnie dopracować kolorystycznie, wizualnie i jakie dane tam się maja znajdować Oczko
Wg mnie najważniejsze jest imię nazwisko i średnia skilla, aktualna cena może być zbyt długa no i ten migający wykrzyknik przy aukcjach kończacych się w ciągu najbliższej godziny/najbliższego dnia to by było do ustalenia
Wykorzystując tą propozycję zrobiłem coś w stylu szybkiego pasku danych. Na górze są 4ikonki podświetlające po najechaniu a po kliknięciu pokazuje się dana treść:

[Obrazek: 93920.png]
Bardzo dobre rozwiązanie. WprowadźOczko
WPROWADZAJ!
Bardzo dobre rozwiązanie, ułatwi i można by dodać np notatki na dany dzień w tym dodać!
Wprowadzaj, ale domyślnie powinno się ustawiać na kalendarz lub na ostatnio otwarte
świetne kiedy można się spodziewać??
jestem jak najbardziej za ale jesli chodzi o tych licdytowanych to fajnie by bylo zeby pisalo czy ktos licytuje danego zawodnika czy nie.... a jesli nie w tym szybkim pasku danych to w zakladce transfery.
Dodaj średnia skilli zawodnika ;D
Tak Uśmiech zdecydowanie wprowadzaj. Przy najbliższych transferach dodał bym jeszcze wiek zawodnika Oczko
Trzy ionki już mamy (statystyki, lista transferowa i przyjaciele)i teraz pozostał problem co dać jako 4 ikonkęPodejrzany
Może dodać monitorowanie meczy Oczko
Stron: 1 2