Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Stan motocykli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

aslanik1

przepraszam ale mam dość , pisałem o pomoc już kilka krotnie nie wysłuchaliście mnie ani razu , cały sezon stracony , ja się pytam dlaczego moje motocykle po jednym meczu niszczeją do 75% ? i zawodnicy przez to przegrywają wszystkie biegi . tak nie da rady grać
Daj jakiegos skreena albo jakies dane: ID klubu zawodników
Sprawdzilem zawodnika ID=36166 i ma stan motocykla 89%, a wytzrymałośc 93%. Spradzalem takze wszytskich pozostałych z dziejszego meczu ligowego i wiekszosc ma stan 93-90 i wytrzymalosci rozne.

aslanik1

no to czy to nie za niski stan motocykli kupionych przed meczem ?
Wytrzymałość zmniejsza się o 1% po każdej naprawie więc jeżeli mają 93% to albo naprawiane były podczas meczu 7 razy, albo nie są nowo kupione tylko już od jakiegoś czasu, a stan 90-93 to normalny stan po odjechaniu 5-6 biegów.
Jednak jeżeli po meczu miały stan 90-93 to znaczy że nie mogły być naprawiane w trakcie bo zużycie było by wówczas mniejsze, czyli motorki już masz stare, kupione jakiś czas temu i kilkakrotnie naprawiane, stąd ich wytrzymałość taka, a nie inna.