Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: obozy treningowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Mam pytanie do graczy którzy już wysyłali zawodników na takie obozy. Wiem już, że muszą jechać na jeden obóz. Pytanie jest takie czy wszyscy muszą trenować za taką samą kasę czy ustawia się to indywidualnie w zależności od potrzeby?
Ustawiasz jeden obóz pod całą drużynę. Uśmiech
A może mi ktoś powiedzieć który obóz jest najlepszy? Bo leniwa jestem i nie chce mi się przeglądać Język Z góry dziękuję za zrozumienie Uśmiech
Islandia - Reykjavik Język
Dziękuję bardzo Uśmiech

speed_55

Dlaczego nie ma dostepu do listy obozów treningowych (państw/miast) gdy dokonam wyboru obozu dla swoich zawodników?
zawsze tak było że jak wybrales obóz to nie można było przeglądać reszty obozów
wydaje mi się że to takie zabezpieczenie żeby przypadkiem na dwa obozy nie wysłać swoich zawodników i nie płacić za dwa obozy
Nigdy nie było, bo jak już wybierzesz, to po co dalej oglądać? Uśmiech

speed_55

Przecież przed wyborem drugiego obozu można zabezpieczyć w inny sposób.
nie wiem czemu tak jest
to tylko moje.przypuszczenia więcej pewnie powie stefik lub heniu
jest tak zrobone jak sothis, jak juz wybrales to po co Ci ogladanie innych? Przeciez juz i tak nie można zmienić.
a czy coś zmieniło się w temacie obozów od czasu ostatniej przerwy międzysez? bo widzę, że nie ma już poziomów..
Przecież jak masz podaną liczbę np. 2 przy Hotelu to oznacza Poziom 2: +4 do sprawności
no tak, wstyd dla mnie Uśmiech ale skoro już jesteś to jeszcze jedno pytanie: czy ogólnie zmieniły się obozy? chodzi mi o poszczególne poziomy na danym obozie?
Tak obozy są pozmieniały zresztą jak co sezon. Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6