Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czasy zawodników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

kyjo81

Mam pytanie odnośnie czasów zawodników w meczach ligowych a wspólnym treningiem, bo jak dla mnie to te czasy się różnią i to bardzo. Ten sam zawodnik na tej samej nawierzchni, tej samej pogodzie i na tym samym sprzęcie mają mają bardzo różne czasy przekraczające sekundę. Przykład: Benedykt Kłos w meczu ligowym wykręcił czas 79.16s, a we wspólnym treningu 77.83s. I skąd ta różnica?
a motory jak tam... a juz ten temat byl poruszany ze te czasy bede porownywalne a nie bede idealne tak jak na meczach. to jest tylko kwestia sprawdzenia zawodnika na danej nawierzchni czy motorze a czasy beda sie roznily o te kilka sek.
kilka razy o tym pisalem do Stefika, ze na tej samej nawierzchni, tym samym torze!! i tej samej pogodzie w roznych meczach czasy roznia sie o 6 sekund anwet ;/

kyjo81

U tego zawodnika stan motoru 100% a wytrzymałość 96%, to żeby sprawdzić danego zawodnika na jakim motorze maj jechać trzeba to zrobić w jednym meczu?? Ja rozumiem 0,4s ale nie 1,33. To już jest kosmos.
kyjo to tylko trening wspolny i na tacy nie bedzie to podane a te czasy raczej tylko beda porownywalne....nawet jesli jest roznica ponad 1sek