Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: zle obozy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam
wybralem moim zawodnikom oboz w GB w Bath Spa a pokazuje ze sa na obozie w PL Busko-Zdroj...

pytanie czy tylko pokazuje zle czy faktycznie "uciekli" gdzie indziej???
Z tego co ja widzę to pokazuje u wszystkich obóz w Islandia - Reykjavik. Nawet drużyny które są Botami też pokazuje że są na obozie właśnie tam.
Ważne co pokazuje Tobie w zakładce obozy treningowe bo jak kliknie się w którąś z drużyn to wszyscy mają ten sam w Islandii.
Nie pozostaje nic innego jak poczekać do środy na Stefika.
u mnie wystąpił podobny przypadek, aczkolwiek w zakładce "moja drużyna" wszystko jest ok, ale wchodząc już w kartę któregoś z zawodników pokazuje mi, że wybrał się do byłego bloku wschodniego... co jest generalnie daleko idące od mojego wyboru.
wierzę jednak, że to tylko taki drobny niuansik, który ma za zadanie wprowadzić delikatny dreszczyk emocjiDuży uśmiech
edit:
to nie do końca tak Henrik. u mnie pokazuje, że jestem w Rosja - Mineralne Wody, a wszyscy inni wybrali się do Niemcy - Nieblum ;p
U mnie też jest ten problem wysłałem chłopaków do Bułgarii do Sandaski a wyświetla mi Austria - Salzburg, chciałem się dowiedzieć jak to w końcu będzie, gdzie oni są?

Vinyll

U mnie też taki błąd wysłałem ich do Ilsandii - Rejkiavik , a u zawodnika pokazuje Austria Bad Mitendorf . Płaciłem za najdroższy , a pojechali do jakiejś pipiduwy , mam nadzieję ,że to da się naprawić .
u wszystkich tak jest Język
Mi na przykład nie wyświetla w ogóle żadnego obozu u jakiegokolwiek zawodnika ;D

[Obrazek: 57460000.png]
zmień język i pliki cookie wyczyść Duży uśmiech
U mnie to nic nie daje Oczko
no to nie wiem Duży uśmiech

ale będzie lipa jak pojadą nie tam gdzie mieli śmigać
u mnie to samo mieli byćna islandii rejkiaavik a są we francji grasse
hehe może na Islandii nie było wystarczająco dużo hoteli to polecieli pierwszym wolnym samolotem gdziekolwiek Duży uśmiech

moi w Anglii wylądowali
tylko że to nie chodzi o Islandię to jakoś dziwnie losowo pomieszało, może ktoś z adminów wyrazi swoją opinie na ten temat?;D
U mnie tak samo mieli pojechać na obóz na Islandie - rejkiavik a są Włochy - San Gellegrino Terme. Wszyscy...
Wejdźcie sobie tutaj http://www.speedway-world.pl/i,oboz i macie gdzie wasza drużyna przebywa na obozie, nie zwracajcie uwagi na to co jest napisane w profilu zawodnika to raz, Dwa to nie zgłaszajcie kolejnych przypadków bo jak idzie zauważyć jest to błąd globalny i każdy dodatkowy post pt. "u mnie też" nic już nie wnosi. Trzeba poczekać cierpliwie do środy, aż Stefik wróci z wakacji i wszystko poprawi.
Tymczasem nie ma co się denerwować Uśmiech
Peace Cwaniak
Stron: 1 2