Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: przedluzanie kontraktow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam

jesli wlasnie kupilem ridera i dostaje on pensje ~5500 i ma kontrakt na 2 lata to czy jesli przedluze mu kontrakt o rok to pensja sie zmieni od razu?? tzn jest opcja przedluzenia na rok i z pensja ~4500, tylko czy ta pensja wchodzi dopiero po dwoch latach na trzeci rok kontraktu czy od razu???

z gory dzieki
Zaraz po podpisaniu zmieni mu się ta pensja.
Mam pytanie odnośnie przedłużania kontraktu, w "pracach zakończonych" widnieje że można przedłużać kontrakt o dni, a nie koniecznie o cały sezon. Jak to się robi, bo mi u zawodnika wyskakują tylko ilości sezonów a nie dni, proszę o pomoc.
Przykładowo sezon trwa 121dni.
podpisując kontrakt na
1 sezon - 121 dni
2 sezony - 242 dni
3 sezony - 363 dni
4 sezony - 484 dni
a podpisujesz kontrakt klikając na zawodnika ,następnie "przedłuż kontrakt"
dalej podpisujesz na sezon jednak długość kontraktu podana jest w dniach
Mam dosyc dobrego juniora .chcę go sprzedac i dobrze zarobic ,ale po wystawienu go na sprzedaż dostaję odpowiedż --cena wywoławcza nie może byc dziesięcikrotnie większa ,od tej wygenerowanej przez system--tzn że jest ograniczenie cenowe przy sprzedaży .Gdzie to mogę sprawdzic za jaką max cenę mogę go wystawic
jest ograniczenie co do minimalnej? O.o Ciekawe Oczko
(2012-08-02, 17:55:00)walter napisał(a): [ -> ]Mam dosyc dobrego juniora .chcę go sprzedac i dobrze zarobic ,ale po wystawienu go na sprzedaż dostaję odpowiedż --cena wywoławcza nie może byc dziesięcikrotnie większa ,od tej wygenerowanej przez system--tzn że jest ograniczenie cenowe przy sprzedaży .Gdzie to mogę sprawdzic za jaką max cenę mogę go wystawic


Według tego wzoru jest to obliczane:

10 * ((( suma skilli * (talent/1.5) ) * 28500) /wiek)
mam pytanie moi zawodnicy slaby konczyli wczoraj kontrakt z moim klubem to dlaczego sa dalej w moim klubie prosze niech mi ktos to wytlumaczy ?!
Był mały błąd zapisany w kodzie i teraz już powinno być ok i zawodnicy ci zostali wolnymi strzelcami.
no faktycznie odeszli o de mnie
dzieki za odpowiedz
Ja mam takie pytanie, przedłużając kontrakt zawodnikowi trzeba mu wypłacić kwotę którą sobie życzy za podpis na kontrakcie tak ? jeżeli nie będę miał tyle kasy żeby wszystkim zapłacić których bym chciał zostawić to odejdą od klubu (zaznaczam że wszystkim seniorom kończy się kontrakt) ? jeżeli przedłużę 2 zawodnikom umowy to co rozwiążą mi klub ?
nie bedziesz miał na mecz tylko 2 zawodników a kase za podpis płacisz od razu