Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Gorzow Stal Caellum - Anioły UNIBAX 41:49 Język A co tam...
KS Czorty Myślibórz - Krzyżacy R3 Toruń 62:28
Demogorgon Wrocław - Polmo 39:51
POWER Gniezno-Unia Tarnów I 55:35
Hawaiki Team Rzeszów - Unia Leszno 49:41


Asteck...DajeszDuży uśmiech
Najbliższa 10. kolejka - 2012-09-30
Gorzow Stal Caellum - Anioły UNIBAX 43:47
KS Czorty Myślibórz - Krzyżacy R3 Toruń 59:31
Demogorgon Wrocław - Polmo 42:48
POWER Gniezno-Unia Tarnów I 58:32
Hawaiki Team Rzeszów - Unia Leszno 55:35
Dzięki kamykov, chociaż Ty we mnie wierzyszUśmiech
Chociaż ledwo wygrałem 48:42 u siebie, to i tak licze na wygranąJęzyk Ale marna szansa.
Najbliższa 10. kolejka - 2012-09-30
Gorzow Stal Caellum - Anioły UNIBAX 44:46
KS Czorty Myślibórz - Krzyżacy R3 Toruń 55:35
Demogorgon Wrocław - Polmo 39::51
POWER Gniezno-Unia Tarnów I 60:30
Hawaiki Team Rzeszów - Unia Leszno 54:36
Najbliższa 10. kolejka - 2012-09-30
Gorzow Stal Caellum - Anioły UNIBAX 43:47
KS Czorty Myślibórz - Krzyżacy R3 Toruń 60:30
Demogorgon Wrocław - Polmo 42:48
POWER Gniezno-Unia Tarnów I 58:32
Hawaiki Team Rzeszów - Unia Leszno 54:36

Asteck666

dostałem zjebki od Kamykova, a przynajmniej nakaz, czy coś... tresć była taka "typuj na forum", tryb rozkazujący, nie? Oczko
To nie ma wyjścia, biorę się do pracy Duży uśmiech
Remisu nigdzie już nie wytypuję, bo to 0 (zero) zepsuło mi statystyki w lidze typera Język

10 kolejka

Gorzow Stal Caellum vs Anioły UNIBAX
Akcji zbrojnych w Toruniu ciąg dalszy, a co za tym idzie - nadzieje na utrzymanie w 1 lidze są coraz większe. W zasadzie to chyba cel, a ewentualny spadek będzie porażką Tevesa i pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Mecz będzie bardzo ciekawy, a Anioły mają chrapkę na 3 punkty, co jest bardzo prawdopodobne.

KS Czorty Myślibórz vs Krzyżacy R3 Toruń
Kamykov raczej oswojony z myślą powrotu tam skąd przyszedł, w zasadzie powinien spokojnie objechać sezon, bez szaleństw i zbierać pieniążki na kolejny sezon. Mecz spadkowicza z beniaminkiem spokojnie na korzyść gospodarzy.

Demogorgon Wrocław vs Polmo
No i co? W obliczu tych wszystkich wzmocnień u rywali w połowie sezonu, przyjdzie mi walczyć o utrzymanie. Nie oznacza to że nie będe walczyl i nie spróbuje wyrwać Mendzelowi 2 punktów... szanse marne, ale to tylko sport Oczko Bardziej przewidywalny niż w realu, ale jednak sportUśmiech

POWER Gniezno vs Unia Tarnów I
Tutaj nie może być inaczej niż wygrana Hyzia, Hyziu chce isć śladem swoich czerwono-czarnych idoli i awansować do Elity Oczko Więc nie ma miejsca na wpadki, bo Polmo tuż tuż.

Hawaiki Team Rzeszów vs Unia Leszno
No a lider, jak to lider, rozjedzie byczki. Unia ma silna 1 linię, ale brak drugiej, a Hawaiki to nie Demogorgon Język Czyli w plecy. I nawet sam Speed nie pomoże. Swoją drogą, nie wiem czy brylant sie tym nie powinien zająć (z cała sympatia do Speeda). Nie powinno byc równych i rowniejszych, śmierdzi mi tu multikontem, moim zdaniem Junior zrezygnował z gry, a Speed zarządza Victory i Unią...
Konto zgłoszone jest już dawno. Owszem Junior nie wchodzi codziennie a ja tylko motory podczas ligi mu wymieniam ew taktyki, jeśli jego nie ma, więc za dużo to tam nie kombinuje przy tym bo tak nie ma co.

Rozumiem że może to wyglądać że mam 2 kluby, ale to tylko chwilami pomoc z mojej strony w Unii.

Speed szacunek dla Ciebie ale moim zdaniem takie coś nie powinno mieć miejsca dlatego Astecki ma rację albo masz swój team i żaden inny albo nie grasz takie są reguły tej gry oczywiście jestem za tym że nie ma mowy o żadnym banie dla Ciebie ale jakieś upomnienie się należy

Asteck666

Oczywiście że nie ban dla Speeda, ale tez nie może tak być, skoro Junior nie ma czasu na grę, to ma pecha, przegrywa, jedzie na starych maszynach, nie robi taktyków, nie wystawia składu, traci drużynę itd. Ja rozumiem ze można pomagać kumplowi, synowi, bratu, siostrze, matce... RAZ moze DWA, bo jest sytuacja że nie może. Ale tu jest stanowczo za często.
Skoro Speed grasz dwoma kontami to jedno konto do kasacji, proste.
Junior nawet nie napisał w życiu ani jednego posta na forum, więc co można myśleć?
To jest po prostu nie fair i Speed sam przed sobą powinienes odpowiedzieć.
Kto był zalogowany na meczu w tamtej kolejce na UNII?
Kto był zalogowany na pucharze na UNII?
Kto dzisiaj jechał w lidze UNIĄ?
No chłopaki macie racje. Jestem za tym, a żeby się zastanowić nad losem konta UNII, jeżeli nie ma czasu na gre, tym bardziej że speed się do wszystkiego przyznaje.
nie no teraz to przegięcie ponieważ nie śledziłem UNII ale po tym co pisze Astecki to BAN dla Juniora upomnienie dla Speeda ale tylko za to że tyle w tą grę włożył ewidentny ban dla Juniora wiem że to mocne słowa ale tak nie powinno być
Trzeba zbanować unię, przed meczem ze mnąJęzyk
Jakieś punkciki wpadną
ale Teveski niby to śmieszne ale bez jaj nie róbmy kichy w takiej lidze śmierdzi mi tutaj czymś bardzo złym
NIe no tak na serio to przegięcie i szczerze mówiąc dziś się o tym dowiedziałęm, a tak wogóle to junior dziś był aktywny jak Unia objeżdżała lige?
(2012-09-30, 09:53:36)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Kto był zalogowany na meczu w tamtej kolejce na UNII?
Kto był zalogowany na pucharze na UNII?
Kto dzisiaj jechał w lidze UNIĄ?

1 - Junior
2 - ja
3 - ja

To nie jest tak ze on wgl nie gra. Tak jak już pisałem nie wchodzi codziennie ale wie co jest w klubie. Nie będę sie tu bronił bo to prawda ze na kilku jego meczach byłem. Mogę mu postawić ultimatum że albo gra albo jak większość tu pisze dostanie bana, mam swój klub i aż tak mi na jego nie zależy.

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10