Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Promień Żary vs Warka GKM Grudziądz 48-42
Draco Squad Kościan vs Paul- Wik 47-43
Speedway Gdańsk vs Mroczne Pomioty Zwonowice 46-44
Warsilia Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz 75-14
ZKŻ Załawcze vs Polonia Ostrów Wlkp 41-49

Po typowaniach weekend wydaje się być pełnym emocji Uśmiech
Oby się to sprawdziło na torach Język
No rozwalacie mnie normalnie z tym typowaniem Język
W tamtym tygodniu Ukppku a teraz Ty Kukuczka już dwa idealnie trafione wyniki. Jasnowidze mi się trafiły do rywalizacjiDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Nooo ja tu liczyłem że odskoczy Wam trochę w klasyfikacji ale widzę, że nie ma tak łatwo Język
10 kolejka należy w typowaniach do Kukuczki bez wątpienia, ale Ty Marex87 co chwila bliskie typy także też ciągle dokładasz grube punkty Uśmiech

Ja trochę zdziwiony jestem że tak łatwo mi poszło z Warką GKM Grudziądz... Język
Więc dlaczego tak daleko w tabeli jestem?! Smutny Duży uśmiech

Kukuczka

He he no jakos tak mi poszlo a jeszcze minimalny blad w typowaniu w Żarach wiec udana koklejka jesli chodzi o typowanie co prawda został jeszcze jeden mecz ;P heheh.Okazauje sie ze jednak trzeba sie przylozyc w typach zeby jakos sie trzymac z wami w klasyfikacji Uśmiech

To fakt Ukkupku miejsce w tabeli nie oddaje Twojej siły zwłaszcza na wlasnym torze masz mocna druzynke i podejrzewam ze pierwsze punkty co strace to moga byc wlasnie u Ciebie na torze juz za 2 tygodnie sie przekonamy hehe na pewno emocji nie zabraknie i sie szykuje kolejny hit kolejki w naszej grupieUśmiech
Klasyfikacja typerów po 10 kolejce:
1. Kukuczka ---> 62pkt (31+5+8+5+5+8)
2. Ukppku ---> 48pkt (39+3+0+0+3+3)
3. Marex87 ---> 48pkt (32+3+0+3+5+5)
4. Tomecki ---> 13pkt

Dla mnie to co zrobił Kukuczka jeśli chodzi o typowanie wyników w tej kolejce to czysty kosmos... ;O
Wszystkie typy przez niego podane nie wychodziły poza granicę błędu 2pkt!! Język
Wielkie brawa raz jeszcze Duży uśmiech Także aktualnie oficjalny rekord wynosi 31pkt zdobytych w 1 kolejce Uśmiech Gratuluje również przejęcia żółtej koszulki lidera Uśmiech Co ciekawe jeszcze nikt nie utrzymał lidera dłużej niż przez jedną kolejkę... Duży uśmiech Czy zostanie to przełamane?
No naprawdę Kukuczka zaszalał. Chyba ciężko będzie go dogonić, ale jak widzimy po ostatnich kolejkach jedno dobre typowanie może wszystko wywrócić w klasyfikacji. Szkoda tylko, że w dalszym ciągu tak mało osób typuje u nas.

Kukuczka

Nie no bez przesady jeszcze jest cala runda rewanżowa wiec sporo meczy do typowaniaUśmiech
Tak jak piszesz jedna dobra runda w typowaniu i wszystko sie moze po obracaćOczko
No wlasnie Marex juz tez myslalem ze sie nasza grupa przelamie na forum ale jak widac chyba nieSmutny
Oby sie znowu cos ruszylo to zawsze by bylo ciekawiej a tak to jestesmy praktycznie tylko w trzech.

Kukuczka

11. kolejka - 2012-10-07
Speedway Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz


mecz bez komentarzaUśmiech 75:14

ZKŻ Załawcze vs Warsilia Gdańsk

Spotkanie które zapowiada sie na bardzo ciekawe i wyrównane co prawda zespół z Gdanska
wygrał u siebie bardzo wysoko ale juz w rewanzu tak latwo z pewnoscia nie bedzie.Goscie bonusa mogą
sobie juz dopisac do tabeli ligowej ale czy zespół wzniesie sie na wyzyny i wygra
to spotkanie na wyjezdzie u tak wymagajacego przeciwnika? W najblizsza niedziele juz sie przekonamy Uśmiech
Natomiat zespoół prowadzony przez Marexa z pewnoscia bedzie chciał wygrac przed wlasna publicznoscia
która zasiadzie miejmy nadzieje ze licznienie na nowoczesnym stadionie Cosmos Arena.
Emocji z pewnoscia nie zabraknie w tym meczu.
Stawiam ze gospodarze nie znacznie wygraja to spotkanie 47:43


Warka GKM Grudziądz vs Mroczne Pomioty Zwonowice

W tym spotkaniu emocji bym sie raczej nie spodziewał druzyna z Grudziądza powinna zdecydowanie
dominowac i kontrolowac spokojnie cały mecz i zainkasowac komplet 3 pkt. Pokazała juz swoja siłe
w pierwszym meczu na wyjezdzie gdzie bardzo wysoko wygrała całe spotkanie.Druzyna gosci nie ma takiej
siły zeby sie przeciwstawic dobrze radzacych sobie na wlasnym torze zawodników gospodarzy dlatego pewnie
bedzie musiala pogodzic sie ze sromotna porazką.
Stawiam na zdecydowanie wygraną gospodarzy 70:20


Paul- Wik vs Promień Żary

Kolejne ciekawe zapowiadajace sie spotkanie w naszej grupie i tak naprawde trudno wskazac faworyta
w tym meczu.Druzyna z Żar co prawda dosc wysoko wygrała u siebie pierwszy mecz ale zespół
gospodarzy bedzie zapewne robił wszystko zeby wygrac przed wlasna publicznoscia i zainkasować
2 punkty meczowe,ale wydaje mi sie ze sam lider miejsowych Alfons Kaczyński nie pociagnie kolegów
z druzyny po wygrana w tym meczu i to goscie beda sie cieszyc z kompletu punktów w tym spotkaniu.
Stawiam na minimalna wygraną gosci 44:46

Polonia Ostrów Wlkp vs Draco Squad Kościan

W tym spotkaniu miejscowi kibice z pewnoscia licza na komplet punktów swojego zespolu.Druzyna z
Ostrowa nie doznała jeszcze porazki w tym sezonie i trudno oczekiwac zeby przegrala u siebie to
spotkanie. Obydwa zespoly maja inne cele na ten sezon druzyna Poloni ma za zadanie powrocic na tory
Ekstraligowe, a druzyna z Kosciana bedzie zapewne walczyc do konca o utrzymanie sie w lidze i ma za zadanie
szukac przede wszystkim punktów miedzy zespolami walczacymi o pozostanie w lidze.
Stawiam na zwyciestwo gospodarzy 52:38
11 kolejka:

Speedway Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz 75-14
ZKŻ Załawcze vs Warsilia Gdańsk 43-47
Warka GKM Grudziądz vs Mroczne Pomioty Zwonowice 68-62
Paul- Wik vs Promień Żary 40-50
Polonia Ostrów Wlkp vs Draco Squad Kościan 55-35
Speedway Gdańsk vs RKS Kolejarz Rawicz 75-14
ZKŻ Załawcze vs Warsilia Gdańsk 42-48 (po sprzedaży Wróblewskiego nie mam chyba szans na wygraną)
Warka GKM Grudziądz vs Mroczne Pomioty Zwonowice 60-30
Paul- Wik vs Promień Żary 38-52
Polonia Ostrów Wlkp vs Draco Squad Kościan 58-32
Klasyfikacja typerów po 10 kolejce:
1. Kukuczka ---> 82pkt (62+5+5+5+0+5)
2. Marex87 ---> 58pkt (48+5+0+2+0+3)
3. Ukppku ---> 57pkt (48+5+0+1+0+3)
4. Tomecki ---> 13pkt


Kolejna popisowa kolejka typowań Kukuczki Uśmiech Podtrzymał formę z poprzedniej rundy i po raz kolejny Jego typy były niemal idealne. Niemal bo wszystkie jak jeden mąż były skażone 2pkt-ową granicą błędu.
Dla mnie to niewyobrażalne ale jak to mówią są rzeczy które nie śniły się filozofom a większość z nich zdarza się w Polsce Język
Podsumowując Kukuczka jeszcze bardziej powiększył swoją przewagę nad resztą. Ja po pomyłce i obstawie wyniku 68-62 straciłem 4pkt i spadłem na 3miejsce... Marex87 natomiast awansował choć gdyby bardziej uwierzył w swoich chłopaków i obstawił zwycięstwo swojej drużyny dołożyłby kilka kolejnych punktów do klasyfikacji generalnej Uśmiech

Kukuczka

He he no staram sie jakos Ukppku postawiles na poczatku wysoko poprzeczke wiec staram sie jakos do tych typowan przylozyc Uśmiech Szkoda tylko ze jest nas tylko 3 w tej zabawie i nikt wiecej nie chce do nas dolaczyc Smutny A juz myslalem ze bedzie niezle pomysly byly i wszystko w leb wzielo hehe.

Kukuczka

12. kolejka - 2012-10-14 (Niedziela)

RKS Kolejarz Rawicz vs Warka GKM Grudziądz


Mecz bez komentarzaUśmiech 14:75

Mroczne Pomioty Zwonowice vs Paul- Wik

Bardzo ciekawie i interesujaco zapowiada sie spotkanie na pieknym obiekcie Dark Stadium w Zwonowicach
Sasiadujace ze soba w tabeli ligowej zespoly potrzebuja punktów zeby uciec ze strefy barazawoej i
z pewnoscia beda walczyc o jak najkorzystniejszy wynik dla siebie,wiec ta wygrana moze okazac sie
bardzo cenna w koncowym rozrachunku.Trudno wskazac faworyta tego meczu ale wydaje mi sie ze gospodarze
stana na wysokosci zadania i wygraja to spotkanie.
Stawiam na minimalna wygrana gospodarzy 46:44

Warsilia Gdańsk vs Speedway Gdańsk

W tej kolejce mamy pojedynek derbowy w Gdansku co powinno zapowiadac wiele emocji w tym spotkaniu
ale niestety na to sie nie zanosi druzyna prowadzona przez Tomeckiego jest zdecydowanym faworytem
tego pojedynku i powinna pewnie zainkasowac komplet punktów.
Natomiast zespoł prowadzony przez Robcia wiele stracił na wartosci w tym sezonie i trudno sie
spodziewac o niespodzianke w tym spotkaniu.Mysle ze lider gosci Amadeusz Rempała to za malo na swietnie
spasowanych zawodnikow gospodarzy.
Stawiam na spokojna wygrana gospodarzy 56:34

Draco Squad Kościan vs ZKŻ Załawcze

W pierwszym spotkaniu obydwoch druzyn zdecydowanie wygral zespoł prowadzony przez Marexa ale rewanz
juz nie zapowiada tak jednostronnego widowiska co z pewnoscia ucieszy miejscowych kibiców i zapowiada
wiele emocji na torze i wynik trzymajacy w napieciu do ostatniego biegu.Zespoł z Kosciana ma swojego
fantastycznego lidera jakim jest Radomir Dudek ale czy bedzie on w stanie pociagnac zespoł po
zwyciestwo? Uwazam ze zespoł gosci ma bardziej wyrównany sklad i silniejsza pare juniorska co moze
miec olbrzymie znaczenie w tym spotkaniu wiec obstawiam ze to drużyna przyjezdna bedzie sie cieszyc
z 3 pkt meczowych.
Stawiam na wygrana gosci 42:48


Promień Żary vs Polonia Ostrów Wlkp

Hit kolejki bez watpienia w naszej lidze zespół gosci ktory nie przegrał jeszcze zadnego spotkania w
tym sezonie moze stracic pierwsze punkty meczowe.Druzyna z Żar tez nie zaznala goryczy porazki na wlasnym
obiekcie zremisowala tylko raz z zespolem Warsyli Gdansk po bardzo ciekawym spotkaniu i zapewne
bedzie chciala wygrac to spotkanie z liderem tabeli aby sprawic wielka radosc miejscowym kibicom.
Natomiast zespół gosci zapewne liczy na trójke swoich czolowych zawodników na ktorych głownie sie opiera
siła druzyny i ze nie zawiedzie swoich kibiców i menageraUśmiech Emocji na pewno nie zabraknie w tym spotkaniu
a wynik meczu rozstrzygnie sie zapewne w ostatnim biegu.Kto jak kto ale ja musze wierzyc w swój zespołUśmiech
Stawiam na wygrana gosci 44:46
Co do ostatniej kolejki to się nie spodziewałem że wygram z Warsilią. Udało się i te punkty się przydadzą na pewno. Ukppku myślę że śmiało możesz sobie dopisać punkty za tą pomyłkę z wynikiem bo ja byłem przekonany że tam jest 68-22. Kukuczka chyba też nie będzie miał nic przeciwko.

RKS Kolejarz Rawicz vs Warka GKM Grudziądz 14-75
Mroczne Pomioty Zwonowice vs Paul- Wik 49-41
Warsilia Gdańsk vs Speedway Gdańsk 60-30
Draco Squad Kościan vs ZKŻ Załawcze 40-50
Promień Żary vs Polonia Ostrów Wlkp 46-44
Typy na 14 kolejke:

Draco Squad Kościan vs Warsilia Gdańsk ---> 36-54
ZKŻ Załawcze vs Promień Żary ----> 49-41
Warka GKM Grudziądz vs Speedway Gdańsk ----> 69-21
Polonia Ostrów Wlkp vs Mroczne Pomioty Zwonowice ----> 54-36


Podsumowanie poprzedniej kolejki z powodów licznych problemów zostanie zrobione dzisiaj wieczorem, szkoda że na dzisiejszą kolejkę nie podano typów.... mam nadzieję że na jutro to się już zmieni! Uśmiech
Stron: 1 2 3 4