Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dyskusje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(2011-05-08, 13:56:39)Speed napisał(a): [ -> ]Osobiście mogę się zgodzić zeby można było odjechać dany mecz w środe czy w czwartek, ale co na to reszta??

ja jestem na tak, i z bandami tez sie zgodze Uśmiech osoba ktora zglasza sie do ligi miast powinna posiadac bandy dmuchane na stadionie Uśmiech
Z Henrikiem wyszliśmy z takimi propozycjami:

- W 1 lidze nie będzie kar za WO, dlatego że za chwile większość miałaby po 2 WO i przez 2 kolejki rozgrywki byłyby zablokowane ze względu na kary

- Mecze muszą być rozgrywane na stadionie z dmuchanymi bandami, tak więc jeśli gospodarz nie ma dmuchanych band to jedzie mecz na wyjeździe

- Jeżeli ktoś musi to może odjechać mecz LM przed piątkiem w którym jest rozgrywana dana kolejka

To na razie na tyle. Co wy na to??

Pozdro

Asteck666

(2011-05-09, 21:37:21)Speed napisał(a): [ -> ]- Jeżeli ktoś musi to może odjechać mecz LM przed piątkiem w którym jest rozgrywana dana kolejka

tylko tu może jakis dodatek ustalcie... bo np "starzy" wyjadacze wiedzą że mają jechać w piatki, a resztę dni tygodnia ustalają na 2 tygodnie do przodu albo lepiej...
żeby, wiecie, nie było jaj że mi ktos wyskoczy ze zgłoszeniem WO że nie przyjąlem w środę, czy cośJęzyk
Nie nie, oczywiście za uzgodnieniem stron. Termin główny to wciąż piątek. Także nie ma wysyłania zapki np. na środe czy czwartek bez wcześniejszego poinformowania o tym przeciwnika. Jeśli zaś przeciwnik by nie miał wolnego terminu a wolny piątek to WO na jego korzyść. Ale myślę że za dużo takich sytuacji nie bedzie, tylko sporadycznie bo większość wie ze w piątek i to już weszło w ich rytm.
ja jestem co do tych ustaleń speeda na tak.

Mam pytanie tylko od kiedy to ma obowiązywać???

Od następnej kolejki zostanie to wprowadzone
Henrik
Czyli mogę już do następnej kolejki(20.05) podać zespół do składu który ma 2 WO


Tak jest możesz wystawić zespół do składu
Henrik
III.FIRST BLOOD TEAM
1. Stal Gorzów (spawn1488) 3.2 -wylamal sie
2. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 3.7 [C]
3. Marma Hadykówka Rzeszów (pączuś) 3.3-nieaktywny od 04.24.11
4. Adeco Rzeszów (Woky) 2.4
5. K.S Row Rybnik(dennis12) 4.7 - Drużyna jest nieaktywna!
6. JCB LESZNO (Mazur83) 4.1 - Drużyna jest nieaktywna!

Proponuje dolaczyc inne zespoly albo to jest bez sensu .Mam dwa zespoly ktore moga dolaczyc sa to -OSKA Solec Kujawski(OSA1973) 3.1 oraz-Paula Bydgoszcz(PAULA) 4.11 .CZekam na decyzje.


Nie ma problemu obie drużyny zostają dopisane do składu waszego klanu
Henrik
FIRST BLOOD TEAM Proponuje dolaczyc - Inter Inowrocław(aj78)4.1

Ok nie ma problemu
Fajnie że próbujesz ratować ten klan Uśmiech
Henrik
czy 7 i 8 kolejka w I lidze są ostatnimi???
No, na to by wyglądało.
Tylko że kurcze w SW będą po tym jeszcze 4 kolejki;/ Może ew. pojeździmy sparingi klanowe i w międzyczasie będzie się wyszukiwać nowych drużyn do klanów i nowe klany.
Już wiadomo że mistrzem 2 sezonu Ligi Miast zostaje SPEEDWAY TIGERS - gratuluje, a jednocześnie bardzo się cieszę z tego sukcesu Uśmiech
Teraz zostaje jeszcze walka o 2 miejsce pomiędzy 3 klanami Rozjedziemy Was, Wild Tigers i "stary mistrz" Wojak Team. Takze emocje nas jeszcze czekają Oczko
No a awans do Eligi w przyszłym sezonie na pewno wywalczyły klany Herrin Tigers i Fast Tigers. Tylko jeszcze nie wiem czy pojedziemy w przyszłym sezonie w 8 drużyn czy 10 w Elicie. Ale to jest jeszcze do przedyskutowania. Następne sezony będa już trwały po 18 tygodni. Przy 8 kolejkach LM jest 14 tygodni, a wiec 4 tygodnie były by przerwy, a przy 10 drużynach 18 tygodni także przerwa 1 tydzień - międzysezonowa.
Teraz tak po zakończeniu rozgrywek tego sezonu LM, można a nawet proponuje jeździć sparingi klanowe i je ustalać na forum, można już w nowych składach, jeśli takowe się szykują. I namawiajcie nowych graczy do wzięcia udziału w LM Uśmiech
wlasnie widze ze bedzie problem z tymi klanami.cos mi sie wydaje ze zostanie na tym co jest do tej pory chyba ze dojdzie z jeden klan.albo zmienic ilosc druzyn w klanie i wiecej druzyn w danym dniu rozgrywek nie 5 a np 7 albo jakos tak...
Zdunek chyba żartujesz żeby zwiększyć ilość drużyn w klanie z 5 na 7
Sam widzisz że jest duży problem żeby odjechać 5 spotkań bez walkowerów.
5 drużyn wystawionych do rozgrywania w danej kolejce to najlepsze rozwiązanie bo jak chcesz zwiększyć do 7 to wtedy pewnie by pozostało o 1/3 mniej klanów Język
24 czerwca nie ma juz meczow ?? kiedy rusza nastepny sezon ?
to moim zdaniem zrobic mniej klanow ale z wieksza iloscia druzyn zeby nie bylo walkowerow.
Stron: 1 2 3 4 5 6