Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dyskusje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
aproszenia wysłane przez Ciebie:

Data: Godzina: Mecz: Gdzie:
2011-08-05 (PT) 11:00 Ostrowskie Diabły vs NEPTUN GDAŃSK Dom

speed_55

Wygląda na to że klan Imperialna Gwardia jest w rozsypce. "Planowy" WO zaczyna irytować.
Czy tak trudno np. z klanu Wojak Team przesunąć drużynę gdzie jest nadwyżka i ławę grzeją. Powiedzmy
E- ligowca bo jest aż trzech.
Może nie z Wojaka bo na to by musieli wyrazić zgodę ale przecież mają kilka drużyn w swojej rodzinie klanowej które i tak wszystkie nie jeżdżą w 1 lidze w danej kolejceCwaniak
3. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215)- RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 75:0

Dlaczego nie ma obustronnego walkowera niżeli obydwie drużyny nie wysłały zaproszenia!?

kilerski13

W związku ze świętami proponuje przesunąć o 1 dzień wysyłanie i akceptowanie zaproszeń na piątek.

Dlaczego? - nie każdy ma w tym okresie czas na kompa.

Co Wy na to????

ps.Wesołych Świąt dla Wszystkich
Dobrze, na czas świąt czas wysłania zapki przez gospodarzy do wtorku, a na przyjęcie do środy.
Najbardziej w LK denerwuje mnie to że przy tygodniowej przerwie w lidze i tak większość będzie wystawiać skład na ostatnią chwile....bardzo mnie to dziwi
Masz rację nie rozumiem na co większość czeka tak długo skoro można wcześniej spokojnie wystawić skład
Pewnie to już taka typowa cecha większości Polaków wszystko na ostatnia chwilę ...Język
A najgorsze jest wystawienie składu w niedziele ok 23 (szczególnie w 1 lidze) - jako kapitan jestem wtedy poinformować swoich graczy w poniedziałek wieczorem a jak kogoś nie ma we wtorek to jest kicha

Kukuczka

Dokładnie sam nie moge pojąć po co niektórzy kapitanowie czekaja tak długo z wystawieniem skladu? Nie raz była sytuacja ze dopiero w niedziele był podany sklad, przeciez jak sie ma mecz na wyjezdzie to mozna podac wczesniej sklad nic to nie zmieni a ułatwi duzo gospodarzą ,nie kazdy przeciez zaglada co dziennie po kilka razy. Proponuje zeby moze zapisac punkt w regulaminie zeby kapitan klanu drużyny która ma mecze na wyjezdzie był zobowiązany wystawić sklad najpózniej do piatku do 24.
Myślę że do soboty do 24 by wystarczyło
Miałem pomysł żeby moze dac możliwość kapitanom gospodarzy odrazu wystawić skład na mecz jeśli goście mają 5 zawodników, bo w sumie i tak wiadomo kogo wystawią a teraz nie ma różnicy kto jest pod jakim numerem.

Co wy na to??
Propozycja Speeda jest git, usprawni to wystawianie skladow. Jezeli ktoras z druzyn gosci chciala by jechać inna piatka to by informowala o tym w odpowiednim watku.

Kukuczka

Jak najbardziej tez uważam ze bardzo by usprawniło gre propozycja Speeda jest ok.
jestem za propozycją speeda
Stron: 1 2 3 4 5 6