Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dyskusje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
W takim razie skoro myślę że większość będzie na tak, to zmiana ta będzie wprowadzona już od następnej kolejki.
a gdzie mam dopisywać zawodników do zespołu ??? W jakim dziale???
(2012-02-26, 13:45:54)Speed napisał(a): [ -> ]Miałem pomysł żeby moze dac możliwość kapitanom gospodarzy odrazu wystawić skład na mecz jeśli goście mają 5 zawodników, bo w sumie i tak wiadomo kogo wystawią a teraz nie ma różnicy kto jest pod jakim numerem.

Co wy na to??

Może być problem jak np. Z Krzyżacką G która ma 5 zawodników i w tym 2(lub więcej) 2 ligowców a kapitan gości wtedy powinien mieć możliwość wybrania zawodnika po numer 5
dla mnie to jest bez sensu
Speed jak ty to sobie wyobrażasz ktoś mi wyśle zapkę na piątek i nie wiem czy to z LM czy jakaś tam bo nic nie jest podane w temacie

a nie przyjmę zapki to WO bo nie przyjęte zaproszenie

To może od następnego sezonu odrazu wystawiajmy składy na cała lige????
sothis. Przeciez gospodarz bedzie wpisywal sklady na forum
No właśnie, gospodarz musi już wystawic skład, tylko z a różnicą ze nie musi czekać aż goście podadzą skład. Dam przykład:
Wild Tigers - Speedway Tigers
Jako kapitan WT skoro wiem że ST ma 5 drużyn, więc wiadomo i tak kto pojedzie, a pod jakim numerem to nie ma różnicy. Więc nie muszę wtedy (w tym przypadku) czekać na podany skład od Henrika, tylko mogę sam ustawić odrazu pary, bo gospodarz i tak ustawia. Co innego gdy klan gości ma 6 drużyn, wtedy trzeba poczekać na skład gości.
Jeszcze takie info:
Wspólnie z Henrikiem postanowiliśmy że od tego sezonu awans otrzyma tylko 1 drużyna z 1 ligi, tak samo jak i do 1 ligi spadnie też 1 drużyna.
Obecnie nie byłoby sensu żeby awansowały 2 drużyny, bo różnica między klanami z Eligi a 1 jest bardzo duża, więc wiadomo że wielkich szans na walke by nie miały te drużyny.
Kedy przewidywany start nast. sezonu ?
13 kwietnia. Jest w zapisach, ale jak narazie nikt nie potwierdził Smutny
dopiero koniec sezonu a Wy już o następnym
ano trzeba wiedzieć od kiedy zostawiać wolne terminy Język
od kiedy rusza nowy sezon to wiedziałem, gorzej z terminem wystawienia do jutra składu

kielpin

Jak tam ruszamy 10 sierpnia????? Jest już jakiś terminarz?????????
mam pytanie bo sa 2 czwormecze na jedna kolejke to kiedy bedzie ten drugi czwirmecz ??
czekam na odpowiedz
każdy klan to min 4 drużyny więc żeby te 4 drużyny pojechały jedną kolejkę to tworzy się 2 czwórmecze, czyli na jedną kolejkę składają się 2 czwórmecze w tym samym dniu
polecam lekturę: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=2673 Uśmiech
gdzie moge zgłosic klan na nastepny sezon?? czytam i czytam i nic nie moge odnalezc
Stron: 1 2 3 4 5 6