Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dyskusje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Piszmy tu zamiast w tabeli bo sie tam syf robi. I nie napinajmy się na siebie, prosze Was o toOczko
Yyy ja mam pytanie czemu zawodnik który ze mną jechał ustawił mecz na 17? jest to niezgodne z regulaminem i powinien być mecz wygrany dla mnie za złamanie regulaminu.

AdikoSS

jak ?? mecze rozgrywa się w piątek a czy godzina to chyba nie pisze nic
aha widzę od 18 do 20 kurde no
czy to takie ważne ?? dal ciebie ?? soryy nie widziałem mój błąd
(2011-01-14, 18:15:19)Bartas17BDG napisał(a): [ -> ]Yyy ja mam pytanie czemu zawodnik który ze mną jechał ustawił mecz na 17? jest to niezgodne z regulaminem i powinien być mecz wygrany dla mnie za złamanie regulaminu.

Zgłoś to w odpowiednim dziale.


Co do zaistniałej sytuacji z obustronym walkowerem. Swoją decyzję uważam za słuszną i jedyną jaką można było podjąć w danym momencie. Jakiekolwiek ustępstwo w tym temacie spowoduje rozjechanie się rozgrywek, bo za chwilę ktoś stwierdzi że mecz pojedzie w środę a że obie strony się zgadzają to organizator musi to zaakceptować. Panowie szanujmy się i przestrzegajmy regulamin to wszystkim nam wyjdzie na zdrowie.
Co to ma wspólnego ze zdrowiem?? heh xD
Nie no a na poważnie to jak chcecie, jeśli uważasz że to wielkie przewinienie to zostaw to WO, ja chce zeby policzyć ten mecz no ale fakt postąpiłem niezgodnie z prawem że dałem skład we wtorek i cała drużyna a zasadzie 2 będą ukarane. Rób co chcesz jak uważasz ze tak ma być to niehc bedzie i zostań głównym od LM bo ja nie umiem przyznawać takich WO i zawsze wole jeśli jest taka mozliwość żeby mecz sie odbył, także ja jestem za bardzo ustępliwy
ze sie tak wyraze "po cholere sie za to brałes Speed!?"
Z tego co wiem Eistein miał tylko pomagać w tych rozgrywkach, a Ty teraz chcesz wszystko zostawic i oddac pole Einsteinowi. Nie musze chyba pisac w jakim swietle Cie to stawia....
Trzeba to jakąs dociągnąc do konca, a potem zastanowic sie czy to ma sens...
Czy ja napisałem ze nie chce tego prowadzić, tylko żeby Einstein przyznawał WO a ja będę dawał nowe pomysły tzn obecnie nie ma co ale na next sezon troche zmieni sie formuła. Takze nie mów ze chce to zostawić, mam nadzieje ze się to rozkręci, troche ta głupia sytuacja popsuła nie co rozgrywki ale mam nadzieje że ta sytuacja była jednorazowa i nie bedzie wiecej nie potrzebnych spięć.
W sumie to skopałem bo troche sie przejechałem na tamtym poście, chodziło mi o to żeby właśnie przyznawał WO. Ale dla scisłości nie traktuje go jako pomocnika w sumie ni myślałem żeby nim był, tylko jest współorganizatorem. I chce abyśmy doprowadzili te rozgrywki to niemal równych z LigąDuży uśmiech Może się pogada ze Stefikiem żeby dodał np. w meczach Liga Miast zamiast sparing i jakies większy procent kibiców. Poczekajmy aż gra sie rozwinie i będzie dobrzeOczko
Przepraszam za zaistniałą sytuacje z WO, jeśli go pragniecie żeby być w zgodzie z regulaminem to niech i tak się stanie.
PozdrawiamOczko
No ja bym nie akceptował i byłyby "wąty" do mnie że nie akceptowałem i walkower, tak robiło mi bo szkolę miałem do 16:40 w chacie dopiero przed 18 więc wiesz , regulamin jest po to aby go przestrzegać więc dalej się domagam pkt dla Kujaw za to bo jak tak będzie to każdy będzie tak zmieniał
Jesli chodzi o te godziny rozgrywania to wg mnie powinno byc ze caly piatek mozna rozgrywac a nie tylko 3 godzinki zostaje 18 19 20.... jestem za tym aby Lm rozgrywalo sie obojetnie o ktorej godzinie
(2011-01-14, 23:07:56)Zdunek napisał(a): [ -> ]Jesli chodzi o te godziny rozgrywania to wg mnie powinno byc ze caly piatek mozna rozgrywac a nie tylko 3 godzinki zostaje 18 19 20.... jestem za tym aby Lm rozgrywalo sie obojetnie o ktorej godzinie

Zdunek bardzo dobry pomysł. Wrzucam do dyskusji o regulaminie .
Tak ale ja dalej się domagam WO dla mnie za złamanie regulaminu

Asteck666

na moje, to przyznać mu, regulamin został złamany

AdikoSS

mógł nie przyjmować i screan a teraz tejj jak już dawno po meczu co by to dało o której godzinie chce powtórkowe meczu w tygodniu Duży uśmiech ?? wtedy będzie do 15 : ??
(2011-01-15, 12:34:56)Bartas17BDG napisał(a): [ -> ]Tak ale ja dalej się domagam WO dla mnie za złamanie regulaminu

Skoro domagasz się walkowera to trzeba było to zgłosić tutaj w temacie Zgłoszenia o WO
http://speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=190
Cyrk, Cyrk i jeszcze raz Cyrk. Szkoda, że przestaje mnie już to bawić :/ Takie zagrywki jak kolegi z Bydgoszczy są poniżej pasa. Ludzie na jakim świecie my żyjemy co to do cholery jasnej ma być. Przyjął zaproszenie ?? Przyjął !! A teraz głupa rżnie że jakby nie przyjął to było by WO ?? Jak tak doskonale zna regulamin to dlaczego nie napisał nic choćby dzień wcześniej ?? Zapomniał ?? A może zrobił to celowo, czekając jakie będzie rozstrzygnięcie pojedynku co ?? Śmiechu warte Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6