Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Inywidualne Mistrzostwa 5 ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2012-08-22, 08:35:09)Vinyll napisał(a): [ -> ]Dokładnie jak sama nazwa wskazuje to Mistrzostwa 5 ligi , zgłosiłeś chęć udziału i jesteś mimo że jesteś z ligi 6 , a turnieji miało być 6 i nie zwiększam jej. Za dużo turnieji będzie nudne , bo już po kilku turniejach wyklaruje się wynik .


To do mnie Uśmiech?


Ja u siebie widzę 5 ligę Duży uśmiech chyba że coś się zmieniło Uśmiech o czym nie wiem.
chyba myślał o mnieDuży uśmiech lub Cię zdegradowałJęzyk

Vinyll

Myślałem o Jack21 , a Ty poprostu zgłosiłeś się ostatni
(2012-08-14, 08:20:56)Vinyll napisał(a): [ -> ]Mistrzostwa 5 Ligi startują od 25.08
ORGANIZATOR TERMIN (...)
STACHU TEAM - 15.09
ANTY FALUBAZ - 22.09
KS MOMSTER LESZNO - 29.09
Jeżeli istnieje taka możliwość, to prosiłbym o zamianę terminu organizacji turnieju na kolejną, tj. 15.09 lub ostatnią, tj. 29.09 z przyczyn technicznych. Od 14 do 17 września br. włącznie (możliwe, że potrwa to 2 dni dłużej), będę miał sporadyczny, żeby nie powiedzieć tragiczny dostęp do netu i to w dodatku wyłącznie za pomocą telefonu. Wysyłanie zatem zaproszeń itp. itd. delikatnie ujmując doprowadzałoby mnie do szału.
Pzdr.

Vinyll

Dobra to Stachu Team organizuje 22.09 , a Ty 15.09 zaraz edytuje
Widzę że w pierwszej szóstce to już się chyba nie wiele zmieni;D
podzielam Twoją opinię Uśmiech ponadto uważam, że w tym sezonie moglibyśmy jeszcze odjechać na tej zasadzie turnieje juniorami. zawsze to nie musiałbym na siłę szukać im turnieju, bo dwóch miałoby te kilka już gwarantowane z urzędu Uśmiech

Vinyll

Zawsze można coś poskładać , ale niech ktoś inny sie tym zajmie mam sporo zajęć w pracy teraz i mało czasu
Tylko może coś na bazie eliminacji, a nie ciągle ci sami jadąDuży uśmiech z każdym turniejem odpada jeden czy dwóch no nie wiem jakieś pomysły?
W 4 rundzie IM5L nie wystartuje jeden reprezentant Oxfordonia Bydgoszcz - Napoleon Jachimczuk, gdyż w chwili wysyłania zaproszenia miał już potwierdzony start w innym turnieju. Jego miejsce pozostanie zatem wolne.

sprinter

Czy za Jachimczuka może byc rezerwowy Bender Bolesław?

Vinyll

Pewnie tylko organizator musi wiedzieć chyba , że Ty organizujesz to sam go zapraszasz

Vinyll

Chciałem poinformować , że sprzedałem zawodnika Mischa Potts i za niego proszę organizatora niech zaprosi swojego zawodnika dodatkowego

Vinyll

Gratulacje dla wszystkich , mistrzostwa zakończone . Zawodnika , którego sprzedałem usunołem całkowicie z tabeli.
cały turniej sprawnie przeszedł co mnie bardzo cieszy :0 myslałem nad tym czy takiego turnieju nie zrobić dla juniorów
Stron: 1 2 3