Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 7 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
To jak teraz z barażami w 2 lidze ??
Aktualizacja po rundzie zasadniczej.

Wkaczamy do decydującej fazy turnieju, mianowicie runda finałowa. Jedno wiemy na pewno, po 6 sezonach będziemy mieli nowego mistrza, bowiem dotychczasowy dominator rogrywek Victory Leszno nie zdołał awansować do Półfinałów :p Do walki o tytuł powracają Drzewce które jak do tej pory uzyskały komplet punktów. Bardzo dobra postawa beniaminków ELJ czyli ZKŻ Załawcze oraz Speed Fordon którzy zajęli po rundzie zasadniczej odpowiednio 2 i 5 miejsce. Swoją wysoką formę potwierdzają Polonia Ostrów i Gryfy Bydgoszcz, które też mogą namieszać. I po raz pierwszy swoją siłę w fazie finałowej turnieju pokażą zespoły LBN oraz Unii Leszno.

Życzę udanych półfinałów oraz baraży Uśmiech
W tym tygodniu pojawią się jeszcze zapisy na nowy sezon Uśmiech

speed_55

Speed chyba cos pomieszałeś drużyny w półfinałach gdyż zapis w regulaminie wskazuje inne ustawienie.
1 półfinał drużyny z miejsc 1,4,6,7
2 pólfinał drużyny z miejsc 2,3,5,8
Ty masz racje tak jest napisane Język A zawsze co sezon daje:
1 półfinał: 1,4,5,8
2 półfinał: 2,3,6,7
wiec pewnie jak pisałem ten regulamin to przestawiłem cyferki a potem już tego nie sprawdzałem szczegółowo :p
zapki na baraz o 1 lige wyslane

Vinyll

Speed kto jest organizatorem barażu o 1 lige?
Ok już widzę .Uśmiech

Asteck666

Einstein nie zorganizował jeszcze barażu o e-lige na jutro...
Jakby co to mam wolny termin
OK widzę ze jeszcze nie ma zorganizowanego, wiec jesli byś mogł to zrób ten turniej Uśmiech Sory ze wczoraj nie odpisałem ale byłem na wyjeździe

Asteck666

Zorganizowane.
Anioły Unibax jadą już w innym turnieju niestety.
Ale za to szanse na awans większe Język
A z odpisaniem luz... i tak nie odpisałbys mi wczoraj, bo ja dzisiaj napisałem post Duży uśmiech hehehe
AA faktycznie dzisiaj napisałeś Język

Asteck666

Nie wiem co mam mysleć, jakąś decyzję będziesz musiał podjąć Lis... tfu, miało być Speed. Duży uśmiech
Sam pojechałem w barażu... Huh
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-1930
Baraż o Elige - Polmo
1. FC Moherteam (Guti) - 67 pkt.
2. POWER Gniezno (Hyziu) - 43 pkt.
3. Polmo (mendzel) - 35 pkt.
4. Wybrzerze (specjal) - ns.
(2012-09-17, 09:46:24)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Nie wiem co mam mysleć, jakąś decyzję będziesz musiał podjąć Lis... tfu, miało być Speed. Duży uśmiech
Sam pojechałem w barażu... Huh
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-1930
Zorganizowane.
Anioły Unibax jadą już w innym turnieju niestety.
Ale za to szanse na awans większe Język
A z odpisaniem luz... i tak nie odpisałbys mi wczoraj, bo ja dzisiaj napisałem post Duży uśmiech hehehe



Asteck, jak będziesz organizował turniej na ostatnią chwilę to nie licz że ktoś w nim pojedzie.
Ja przyjąłem zaproszenie od kogoś innego, bo myślałem że już nie doczekam się zapki o baraż LJ.
moim zdaniem powinna być powtórka, a asteck powinien zostać wykluczony za to, że za późno roZesłał zapki. Język
Półfinał 2

1. ZKŻ Załawcze -53pkt.
2. Warsilia Gdańsk - 38pkt.
3. GRYFY Bydgoszcz - 30pkt.
4. =LBN= - 29pkt.
Teves Asteck wykluczenie niby dlaczego?? Jedyny zareagował na brak zaproszeń ze strony Einsteina, wiec zorganizował za niego.
Awans ma Demegorgon Wrocław, i jak już to mozesz zorganizować spośród tej 3 o awans, jeśli nie to pierwszenstwo mają drużyny będące w ELJ wiec w tym wypadku będziesz Ty, bo skoro mowa o wykluczeniu to powinien je otrzymać Einstein który nie zorganizował turnieju.
Stron: 1 2 3