Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd wpłaty sponsora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Błąd wpłaty od sponsora tj. 2x wpłacił mi na konto wczoraj wieczorem i dziś rano Huh
[Obrazek: 3912.jpg]
Hej, zgadza się 2x wpłynęła wpłata od sponsora ale koszty utrzymania stadionu i pensje dla zawodników też dwa razy pobrało.

Asteck666

Pewnie błąd globalny. 2 x wpłynęła wpłata od sponsora, 2 x zostały pobrane koszty utrzymania stadionu, pensje i nakład na szkółkę. Prosimy o działanie, nie wiem jak wy, ale ja na tym straciłem parę tysięcy.
Właśnie chciałem napisać na ten tematJęzyk Akurat wyszedłem na tym troszkę do przodu z 10 tysięcy, ale powinna być sprawiedliwośćUśmiech
to z pewnością "błąd" globalny jak zauważył Asteck666, aczkolwiek usuwanie tego z perspektywy technicznej raczej nie nastąpi - prędzej nikt nie odnotuje dotacji i opłat pod koniec nadchodzącego tygodnia.
chociaż z perspektywy mojego klubu, to w ogóle bym na tym nie ucierpiał Uśmiech
Każdy tak ma i po prostu za tydzień Stefik zrobi tak że nie będzie co tygodniowego rozliczenia finansowego.

Piotr36

tydzien temu mnie nie bylo i nie zauwazylem czy mi wyplata o sponsora wpadla razy 2 , to mam rozumiec ze tak bylo u wszystkich(blad globalny) i w tym tygodniu nie ma wyplat od sponsora ani odciagniec za utrzymanie zaw. i stadionu itd. Szkoda ze nie moge tego sprawdzic bo mam tylko 30 pozycj.Niech ktos mi odpisze czy tak jest dzieki
Tak wszyscy mieli podwójne pobranie opłat i podwójną wpłatę od sponsora
ja niedostalem wyplaty od sponsora lukstarsi
lukstar3000 - jak również nie pobrało Tobie dzisiaj kasy z konta, z tytułu pensji dla zawodników i kosztów utrzymania stadionu.
to wynikło z tytułu zdublowania tej procedury przed tygodniem.
mi za to nie przyszla wplata od sponsora na ten tydzien
(2012-08-19, 10:12:37)MichalKR napisał(a): [ -> ]mi za to nie przyszla wplata od sponsora na ten tydzien

ponieważ tydzień temu przyszła podwójnie dlatego nikt w tym tygodniu nie dostał wpłaty
u mnie tez brak wyplaty i to przez dwa tygodnmie , sipma lublin tz

AssAssin

Nie przypominam sobie żebym miał kiedykolwiek podwójną wpłatę od sponsorów...teraz brak wpłaty sponsorskiej...Weźcie się za te błędy...Jest tam w ogóle ktoś na górze czy już jak w sm zostaliśmy sami dla siebie???

Asteck666

Była podwójna wpłata, trzeba było wtedy śledzić posty i swoje finanse.
Teraz nie było wpłaty od sponsora, ale też nie pobrało kasy na wypłaty.
Stron: 1 2