Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rozegrane czwórmecze i indywidualne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślę że można by dodać tam gdzie są czwórmecze i zawody indywidualne okno -> Ostatnio Rozegrane Czwórmecze/ Zawody Indywidualne przez Ciebie czy coś w tym stylu. Jak ktoś się interesuje jak pojechali jego zawodnicy to myślę że to by się przydało. W Indywidualnych niby jest przy zawodnikach opis w jakich ostatni jechali, a w czwórmeczach nie ma nic, a tych czwórmeczy jest peełno.
popieram Oczko
no tego mi brakowalo i szukalem w calym tym balaganie gdzie moi stratowali zrobic tak jak w zawodach indywidualnych.
Ja również popieram, to byłoby duże ułatwienie.
popieram :]
Za i pewnie zostanie wprowadzone Uśmiech
popieram Uśmiech
Hej, bardzo dobry pomysł !!!
Dobry pomysł !!!
Na pewno ułatwi to wyszukiwanie Oczko
Wydaje sie zasadnym aby zweryfikowac zasady czwormeczy. Widac po lidze juniorow, ze nie moze to funkcjonowac w obecnym ksztalcie. Proponowalem wczesniej aby w zaleznosci od rodzaju konta (zwykly gracz, vipsilver badz vipgold) moc z pewnym wyprzedzeniem ustawiac turnieje indywidualne, co niestety pozostało bez odpowiedzi.
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=1340
Widze, ze dla czwormeczy nalezy postapic podobnie, abysmy mogli w jakims zakresie ustawiac czwormecze. Dotyczy to glownie tego, ze gdy czwormecze odbywaja sie poniedzialek-pitaek, po ustawieniu czwormeczu na kolejny juz piatek, nie mamy mozliwosci ustawienia na poprzedzajacy poniedzialek lub poprzedzajacy pitaek, chyba, ze nas ktos na taki termin zaprosi.

Speed dobry pomysl,ale do dzisiaj nic nie ruszylo w tej sprawie...