Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Skoki i klasy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mi się wydaje że jest schemat gdzie drużyny z początkowych grup są o wiele silniejsze od grup ostatnich

Vinyll

Ten przykład , który dałeś to akurat mecz w miarę wyrównany jak na tą ligę , ja u siebie wszystkie mecze 75-15 narazie i nie przewiduje innych wyników do końca sezonu .
(2012-09-01, 21:03:27)Vinyll napisał(a): [ -> ]Ten przykład , który dałeś to akurat mecz w miarę wyrównany jak na tą ligę , ja u siebie wszystkie mecze 75-15 narazie i nie przewiduje innych wyników do końca sezonu .

Nie chodzi mi przeciez o wynik tego meczu! Chodzi mi oto, ze Kupidura(moj szosty najlepszy zawodnik) ma srednia 1.68 w 3 lidze 1 klasie, a August Madry ( ich 2 najlepszy zawodnik) ma srednia 2,55 w 3 lidze 5 klasie. No wiec jak to mozliwe, ze Kupidura jest lepszy od MAdrego o ponad 2 sekundy????? Gdzie tu logika???To obrazuje jak OGROMNE sa roznice pomiedzy klasami
może motor miał nienaprawiony lub źle dobrany
(2012-09-02, 08:37:10)kamykov napisał(a): [ -> ]może motor miał nienaprawiony lub źle dobrany

Pytalem menadzera i mowil, ze motory mial OK
Stron: 1 2