Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Promocja Speedway-world.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie sądzicie że ta grę trzeba reklamować?
Obecnie jest ok 600 graczy z czego 1/3 niektywna.
Co bedzie gdy na koniec sezonu wszystkie te konta zostana usuniete?
Zostanie nas ok 200 w założeniu ze nikt nie ubedzie a jesli nawet to rejestruja sie natepni.
Mam pewien pomysł.
Można by napisać do redakcji sportowefakty lub czarnysport.pl z zapytaniem czy nie zechcieli by zrobic "reklamy" tego serwisu. Nie wiem jak z kwestia finansowa i ile serwer moze pryzjac użytkownikow.

Jak wy to widzicie??
Wlasnie tez nie wiem, czemu Ci uzytkownicy sa w ogole w statach. Gra 200 osob wiec niech tyle będzie kont, bo po co konta widmo?
Z tego co wiem portal czarny sport chetnie podejmuje wszelakie reklamy itp. potrzebny bylby na pewno baner na wymiane.
Właśnie bo ten co jest na stronie głównej jest 'trochę' przereklamowanyDuży uśmiech
Ale chyba gdzieś widziałem na forum ze są nowe propozycje baneru.
a to my mamy wogole jakis banner? raczej nie tutaj byloby pole do popisu dla grafików, zeby wykonać cos w rodzaju [Obrazek: Wikipedia_banner0.png] ale to wszystko oczywiscie pod nadzorem prezesa musi byc
Z redakcją Czarny Sport współpracuję na co dzień. Reklama będzie w nowej wersji Czarnego sportu, któr wyjdzie niebawem Oczko

Sportowe fakty mają swojego managera więc odpada. Pisałem do kilkunastu portali żużlowych i zero efektów. Spróbuję jeszcze w Lesznie w tygodniku żużlowym oraz w gazecie Super Speedway.