Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 2.4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
damy rade
mam pytanko . kto pisze sie na awans? ale to jest pytanko na powaznie. ja wiem ze zielony 815 zaraz sie odezwie ale on nie ma zadnych szans Oczko trzymajcie sie cieplo i dajcie znac co myslicie o naszej ligowej grupie
Faworyta to w naszej lidze nie ma . Czas pokaże. Mnie ciekawi jeden zawodnik
Onufry Kuśmirowski z klubu Stal_Piaski jest to jeden z najlepszych juniorów w SW. Czemu skreślasz zielonego??
Zdecydowanym faworytem jest Krychu i ma co się oszukiwać, pewnie Pająki będą chciały wrócić do 1 ligi, chyba że Kopruch coś namiesza. A ja osobiście trzymam kciuki za toruńskie niewiniątka które coraz mniej sobie radzą no i mam sentyment do Sparty
Ja w tym sezonie walczę o utrzymanie Oczko Zawaliłem sezon przez wakacje. Przegrane mecze, teraz będzie trzeba nadrabiać. Oby mi się udało powalczyć o miejsca w środku tabeli Uśmiech Ale najpierw trzeba wyjść z czerwieni Oczko

A od początku sezonu nie myślałem o awansie Oczko Byłem bardziej przekonany o walkę w środku Oczko Ale nie myślałem o tym, że będę po 6 kolejce zajmował pozycje spadkowe ;/

Myślę, że niedługo jakiś transfer wpadnie i może coś uda się więcej uzyskać Oczko

A o awans będzie ciężka walka Oczko Każdy jest silny u siebie i na wyjeździe Oczko Będzie ciekawie Oczko