Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pogoda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem jak w innych zakątkach Polski ale wrealu u nas praktycznie nie pada i czesto sloneczko swieci, przynajmniej okolice Tarnowa. Jednym slowem susza.

A w grze to jakies chyba jaja są? Patrze na pogode to tylko sroda pogodna a reszte tygodnia deszczi chmury i tak co chwile. Zart?
hmmm... , w sumie nie wiem czy powinienem napisać o tym tutaj czy w dziale "błędy", ale... skoro mowa o pogodzie to od daty mojej rejestracji w grze tj "2012-04-08 16:38:31" do dnia dzisiejszego u mnie jest cały cas taka sama pogoda , a mianowicie...zachmurzenie. nigdy nie padał deszcz, nigdy nie świeciło słońce. Ciągle tylko zachmurzenie i zaczynam stwierdzać, że jest to ewidentny "bug" gry. na dodatek w ostatnim meczu ligowym wyglada na to , ze to mój przeciwnik , a nie ja dostał wszystkie "handicap'y" skutkiem czego moi zawodnicy zaczeli tez jezdzic gorzej o ponad 2 sekundy (przy sprawnosci lepszej niz w poprzednim tygodniu) a jego szybciej. Nie wspomne juz o fakcie , ze nie moglem zrobic żadnej zmiany az do biegu 14 co tak na prawde wielkie "G" mi dało, oprócz możliwosci pomniejszenia o 2 punkty mojej porażki tego dnia.
ciekaw jestem , czy jest na to jakies logiczne wytłumaczenie, czy jest to bład gry? czy może skrypt jest tak napisany?
mam nadzieje ze twórcy gry , tudzież admini podzielą się ze mną swoją wiedzą na ten temat i pomogą mi w ten sposób zrozumieć mechanizm gry.
pozdrawiam
PS:
Jeżeli post umiesciłem w złym temacie to prosiłbym o przeniesienie go do własciwego miejsca Uśmiech dziękuję.
(2012-09-10, 14:45:58)gepek napisał(a): [ -> ]Nie wiem jak w innych zakątkach Polski ale wrealu u nas praktycznie nie pada i czesto sloneczko swieci, przynajmniej okolice Tarnowa. Jednym slowem susza.

Sorry za off top ale chyba sobie jaja robisz Język na wyjazd do Tarnowa jechałem może z 4 razy i 2 razy padało Język więc może w tym sezonie macie słońce ale jeszcze rok wstecz i dwa lata temu to co chwile padało Język
Ja 1 raz jechałem do Tarnowa i wszędzie słońce a tam lipa (Tarnów zalany)
Dalej brak słońca na meczach ligowych . Jeżeli mamy zbliżyć się do realu to powinno to wyglądać w ten sposób, że co jakiś czas zachmurzenie albo deszcz a nie, że słońce zagości u nas na stadionie raz na sezon a my cały czas jesteśmy do tyłu z kasą (i to nie małą ) . Dla niższych lig liczy się każdy grosz zarobiony, żeby jakoś iść do przodu, także zrozumcie też niższe ligi i jakoś ustawcie to optymalnie .
Pozdrawiam .
Stron: 1 2