Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zlot managerów SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wpadłem na taki pomysł żeby zorganizować zlot ale podkreślam od razu ludzi w pełni zainteresowanych.Zlot miałby charakter zapoznawczy.Termin do dogrania.Osoby które były by zainteresowane proszone by były o wcześniejsza wpłatę zaliczki celem wynajęcia jakiegoś lokalu.Miasto docelowego spotkania do dogrania.Na tą chwilę chciałbym się zorientować ile ludzi wyraziło by chęć takiego spotkania a już potem dogralibyśmy szczegóły.Zapraszam wszystkich do dyskusji.Oczywiście na zlocie przewidziane by były napoje %% więc zlot raczej bez dzieci....Zapraszam wszystkich chętnych.

Lista chętnych:
1.Zdunek
2.Kamykov
3.Teves
4.Asteck666
5.Stefik4
6.Sothis
7.Wiolad
8.Mendzel (koło Zielonej Góry)
9.Zielony815
10.Roko
11.Vinyll
12.Squall1 ??? (musi się określić)
13.Mox(zagranica) najlepiej podac termin i date wczesniej...
14.Kukuczka 1978 ??? (nic jeszcze na 100% nie wie)
15.Telkosr
16.Junak1
17.Aimar
18.Wowi???
19.Absolutnymozaj (w pobliżu Gniezna)
20.tomkey666
21.waleccrane
22.przemofan
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ja chętny .
Może coś nad jakimś jeziorkiem zalewem lub fontanną bo lubie popływać po pijakuUśmiech
Kamykow, a wisła może byćJęzyk
Jak coś to i ja się piszę , jak coś z tego wyjdzie:E
no ja będę się starał żeby jednak wyszło.. myślę że ok 20 paru osób spokojnie się uzbiera....Może być i Kraków bo tam Wisła płynie...
Wisła ma duże prądy a ja jakoś nie lubie 220 Watt

Asteck666

no ja tak, po co bym wymyslał plakietki z nickami... tylko byłem żużel oglądać, to nie odpisałem na SB Język
Jak by bylo gdzieś niedaleko oczywiście też bym wleciał pociagiem Uśmiech Tylko wtedy jakiś nocleg czy cus by trzeba, no i szkoda ze wakacje sie koncza ;p
Stefik to Ciebie obowiazkowo bym liczyl jak to zlot bez tworcy gry.... licze ze henio i inni tez wyraza taka chec
No spoko tylko mowie że gdzieś niedaleko żebym 12h czy iles sie poiagiem nie musiał tłuc ;D
stefik damy rade.ja tez bede mial daleko z Rzeszowa ale damy rade na ta chwile wstepna lista chetnych.Moze zapodalbys jakies info na stronie z gra na ten temat i odnosnik do linka na forum.moze to tez cos ozywi forum i ten temat.
coś nas mało gdzie reszta....??
Jest nas mało chodźcie śmiało Uśmiech
Zdunek dopisz mnie:-D
no już lepiej.Henio a co z Toba gdzie managerowie eligi 1 lig 2 3 itd... ludzie moim zdaniem to zawalista sprawa taki zlocik....
jak bede mial rozsodna odleglosc to chetnie przyjade
pozdro
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8