Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Trening bieżący zawodnika w jego profilu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydaje się, że warto byłoby w widoku profilu zawodnika umieścić informację co w danej chwili trenuje, nie powodowałoby to konieczności dodatkowego skoku do treningu zbiorczego, byłaby pełna informacja na temat zawodnika. Co o tym sądzicie ?
fajny dodatek Uśmiech
Dobry pomysl,popieram. pozdrawiam.
Wydaje mi się że zbędne jest powielanie tych samych informacji w dwoch miejscach, gdzie wejdzie w trening takie trudne nie jest.
Niby racja, jednak czesto zdarza sie ogladajac profil danego zawodnika, zastanawiam sie co akurat trenuje co powoduje koniecznosc przeskodku do treningu a potem chce wrocic ponownie do profilu i znowu przeskakuje.
A moze w tej sytuacji daloby rade zorganizowac konfigurowalny pasek skrotow ? Wtedy kazdy wg uznania by sobie wyciagal wlasne skroty (powiedzmy 5 szt.).
Uśmiech
Kurczę nie wiem po co ta informacja ma służyć. Też wydaje mi się że będzie to już zaśmiecać powoli profil zawodnika
(2012-08-29, 22:13:27)Stefik4 napisał(a): [ -> ]Wydaje mi się że zbędne jest powielanie tych samych informacji w dwoch miejscach, gdzie wejdzie w trening takie trudne nie jest.

Moze i masz racje, ale czy jest problem stworzyc mozliwosc konfiguracji przez uzytkownika dolnego menu aby miec na pasku skroty jakie danej osobie najlepiej odpowiadaja, wtedy nie trzeba powielac informacji.
Myślę , że jest prosty sposób , żeby znaleźć proste rozwiązanie tej sytuacji .

Moja propozycja jest taka , żeby trenowana umiejętność była "podświetlona" tudzież obrysowana np taką cieniutką ramką jak np średnia wszystkich skili zawodnika może z małym urozmaiceniem w postaci innego koloru, żeby nie wprowadzało to nikogo w błąd.

Moim zdaniem proste i skuteczne rozwiązanie, a dodatkowo kolejny "+" w oczach graczy.

Poza tym napisanie takiego skryptu nie powinno sprawić nikomu trudności , jako że taka umiejętność jest już uczona na lekcjach informatyki nawet w gimnazjum Oczko

Pozdrawiam