Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Statystyka oglądalności na stadionie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ i tak generowane są te dane (liczba widzów) to może warto wyświetlać statystykę oglądalności na swoim stadionie. Mogłoby to stanowić podstawę do jakiegoś ogolnego rankingu.
Dodatkowa rywalizacja Uśmiech?
Hmm zaraz coś popróbuję ;]

Tylko w jakiej formie to przedstawić? Ostatni tydzien / miesiac? Sparingi, liga ?

Vinyll

Chyba tylko liga i średnia z miesiąca może
Mysle, ze na poczatek mozna zamknac sie w obrebie wlasnego stadionu, zobaczymy w jakim kierunku by to dalej poszlo co mogloby stanowic podstawe do dalszych analiz, pod warunkiem, ze ilosc widzow na stadionach poszczegolnych druzyn jest wynikiem czynnikow zwiazanych z dana druzyna, tj. pozycja w lidze, sama liga, wyposazenie stadionu, pogoda oraz wiele innych czynnikow, ktore nawet mi teraz do glowy nie przychodza Uśmiech Moze sie to wiazac z tematem, gdzie jest propozycja budowania na stadionie innych rzeczy, takich jak np. bufet, toalety, szatnia, gabinet odnowy oraz zadaszenie. Te wszystkie czynniki moglyby wplywac wprost na frekwencje na stadionach, ktora bysmy zaczeli monitorowac. A swoja droge skoro jest to menadzer, przydaloby sie jeszcze rozbudowac opcje stadionowe Uśmiech
Zobaczcie w zakładce stadion na dole.
Stefik jest błąd Smutny
Ja mam napisane że meczy ligowych było 14 przez 3 miesiące to się zgadza ale tylko 7 było u mnie i tak to powinno być zapisane
a teraz ok ?

AdikoSS

moż jeszcze dotakowo rekord frekfencji ??
a jak wejdę w stadion kogokolwiek innego to pokazują się jego dane oglądalności? bo wydaje mi się że są moje dane
Nom na każdym stadionie pokazują się te same dane.

Moze faktycznie ciekawie byłoby to urozmaicić jak AdokoS napisał.
Może do tego co jest to jeszcze:

Największa frekwencja: .... w meczu ...-...
Najniższa frekwencja: .... w meczu ...-...
a moim zdaniem jesli to prawdziwe dane to stadion mam dwa razy wiekszy niz srednia ilosc ludzi ktora przychodzi na mecz wiec po co go wogole rozbudowywac moim zdaniem wciaz i nadal za malo ludzi przychodzi na mecz ligowy przy max reklamie i słoncu nie przyjdzie max osob a nawet liczba do tego zblizona.ja bym to zmienil...
(2012-08-30, 19:19:43)Zdunek napisał(a): [ -> ]a moim zdaniem jesli to prawdziwe dane to stadion mam dwa razy wiekszy niz srednia ilosc ludzi ktora przychodzi na mecz wiec po co go wogole rozbudowywac moim zdaniem wciaz i nadal za malo ludzi przychodzi na mecz ligowy przy max reklamie i słoncu nie przyjdzie max osob a nawet liczba do tego zblizona.ja bym to zmienil...

Zdunek,
a z ciekawości jaki procent ludzi w stosunku do miejsc przychodzi u Ciebie na mecze ? Może ten stosunek w grze jest podobny dla wszystkich, co by wskazywało na sens rozbudowywania stadionów. U mnie to jest za ostatni mecz ligowy: 38%. W zasadzie to co piszesz może wskazywać, że warto podjąć próbę zmian w grze o kolejne rozbudowy (nowe) aby stadion stał się bardziej atrakcyjny i przyciągnie więcej ludzi.

Może warto założyć nowy wątek o co moglibyśmy jeszcze rozbudowywać nasze stadiony, co z pewnością podniesie poziom frekwencji.