Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zagraniczny trener a nowi juniorzy w szkółce.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pomimo że zatrudniłem zagranicznego trenera to do szkółki przyszedł polski junior. Jak dobrze pamiętam to do szkółki mieli przychodzić juniorzy zgodnie z narodowością trenera.
Nic takiego nie było mówione że jak masz zagranicznego trenera to ma trafić junior z zagranicy. Juniorzy z innych krajów owszem są przydzielani również ale jest ich zdecydowanie mniej jak Polaków i są przydzielani nie zależnie od tego kto jakiego ma trenera Oczko
Dobra to coś musiało mi się pomylić. Tylko szkoda, że jest ich mniej, bo moim zdaniem powinni przychodzić do szkółki przynajmniej 3 razy częściej niż Polacy, żeby wyrównać poziom Polaków i obcokrajowców.
(2012-09-06, 20:37:17)ru3k napisał(a): [ -> ]Dobra to coś musiało mi się pomylić. Tylko szkoda, że jest ich mniej, bo moim zdaniem powinni przychodzić do szkółki przynajmniej 3 razy częściej niż Polacy, żeby wyrównać poziom Polaków i obcokrajowców.

nie przesadzaj z tymi zagranicznymi bo później wprowadzą limit obcokrajowców i będziesz ugotowany

Asteck666

Ja w ogóle nie jestem w stanie pojąć, czemu komus tak zależy na obcokrajowcach? Co oni jacys lepsi są czy co? Co za różnica jaką flage ma mój zawodnik przy nazwisku? Nie kumam.