Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: ZAWODNICY ZAGRANICZNI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

daehniks1

Jako dodatek do SW proponował bym stworzyć zawodników zagranicznych tzw "WOLNY STRZELEC" (imię,nazwisko,obok flagę) po prostu lepiej i przyjemniej by się grało mając takich zawodników w swoim składzie Uśmiech przedstawię jak ja to widzę czyli na jakiej zasadzie mieli by oni funkcjonowac :

-skile nieco wyższe od średniej np teraz mamy śr-55 to oni mieli by 60 (w miarę rozwoju gry)
-pensja wyższa niż u polskich zawodników np o 5-10 tys co tydzień Uśmiech (pozwoli to wyprowadzić trochę kasy w przyszłości w SW )
-można by było mieć tylko 1 takiego zawodnika w składzie
-kontrakty na 1 max 2 sezony po czym by zawodnik wracał na LT jako WOLNY STRZELEC (mozna by było tez stworzyć osobna opcje ) "ZAWODNICY ZAGRANICZNI"


oczywiscie to jest tylko propozycja Uśmiech zachęcam do dyskusji na ten temat Uśmiech

pzdr

Piotr36

-Ja mysle ze to dobry pomysl ale pensje bym zrobil tak jak jest u polskich zawodnikow a do tego plus za zdobyty punkt w meczach ligowych w zaleznosci ile zrobi.
-Kontrakty tak jak pisales 1 lub 2 sezony ale jezeli bede chcial po tych sezonach przedlozyc kontrakt oczywiscie bedzie mozna,bo jezeli ja go przez dwa sezony wytrenuje i bedzie mi pasowal do skladu itd. to dlaczego nie mam z nim przedluzyc kontraktu

daehniks1

ja jestem za wprowadzeniem "zawodników zagranicznych" a reszte pozostawił bym do ustalenia
na "Tak" trochę by to urozmaiciło te polską monotonię
Tylko trzeba wymyślić im imiona i nazwiska Oczko

Planuję to zrobić w nowym szablonie gdzie będą do wyboru języki. Pozostaje problem imion i nazwisk.
to chyba nie problem....
tak to bedzie dobre!!!
I jak sytuacja z obco? Ja jestem jak najbardziej ZA, ale wprowadzmy ograniczenie do 1 lub 2 obcokrajowcow w meczu i maksymalnie 4 w drużynie. Tak jak bylo w Polsce w latach '90 Uśmiech

W razie czego, to slużę pomocą w tworzeniu imion i nazwisk.
Toż podobny przepis był nawet w latach 2000- 2005 nie trzeba sięgać do lat '90.
Jesli ktoś chce dodawac imiona lub nazwiska zagraniczne to proszę napisać na PW w jakim języku to podam adres do bramki do dodawania.
Dodano do bazy danych wielu rosyjskich imion i nazwisk
Tak jak poprzednicy wymagali w nowej wersji czerwiec/lipiec będą zawodnicy zagraniczni oraz różne wersje językowe gry.
pomysl dobry, maximum 2/3 zawodnikow w skladzie, zawodnicy nieco lepsi od zwyklych ale za to wyzsze pensje, i duzo mniejsza ilosc takich zawodnikow Uśmiech
Super!
będą od nowego sezonu. / zamykam.