Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 5 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie. W zależności od ilości zgłoszeń i ewentualnych sugestii/propozycji rozegrane zostaną turnieje cykliczne niczym GP lub drogą eliminacji do finału.
Chętnych managerów proszę o wytypowanie max 4 swoich U21 (z zachowaniem odpowiedniej kolejności, gdyż w przypadku decyzji o rozegraniu turniejów podobnych rozgrywkowo do cyklu GP, udział będzie miała gwarantowana tylko pierwsza dwójka), jak również mile widziana informacja o klasie rozgrywkowej drużyny.

anty falubaz - 5.21
- Wojciech Niburski
- Patryk Kasprzik
- Bolewsław Switalla
- Bartosz Nadała
hej a musi być U21? nie mam dobrych juniorów;D

Vinyll

Witam
Orliki Fordon 5 Liga 8 klasa
Abel Bocianowski
Edward Świszcz
Emanuel Zybek
Juliusz Jabłoński
rez. Amadeusz Jajtner
(2012-09-08, 15:26:40)Jack21 napisał(a): [ -> ]hej a musi być U21? nie mam dobrych juniorów;D
A czy wg Ciebie turniej juniorów obowiązuje kadrę seniorów Język
Poza tym, czy dwóch pierwszych zgłoszonych przeze mnie juniorów to szczyt możliwości w tej grze ? Jeden zdał licencję 7 dni temu, a drugi w ubiegłym miesiącu.
Zawody juniorskie wg mnie będą ciekawsze, zwłaszcza dla tych świeżaków, bez doświadczenia, którzy na różnych nawierzchniach będą niczym dzieci we mgle. Raz podbiją serca publiczności, a w innym turnieju będą jedynie podziwiać uroki miejscowych torów słaniając się na motocyklu 2 sekundy za rywalizującą stawką. Takie zawody będą bynajmniej obfitować w emocje, a nie przydzielenie miejsc w finale po pierwszym z rozegranych turniejów.
no powiedzmy że mnie przekonałeśOczko
zatem,
Czarni Inowrocław - 6 liga 9 klasa
- Donat Reczyk
- Cyprian Chudyński
- Roman Brzyński
- Sławek Podgórski
no ok , to ja może swoich też wystawie , może w końcu zarobią na tego rometa co im kupilem po sztuce ;p

Steel Riders - 5 liga 21 klasa
Anzelm Oszako
Lucjan Baranowski
Anzelm Kiewisz
Włodzimierz Buckiewicz
rez:Joachim Piszora
Banda Jonaków Zielona Góra - 5 liga: 11 klasa

Radomir Średziński
Aureliusz Serba
Brunon Kościuszko
Rainer Brzoza
Zrobiłem małą edycje w swojej liście Uśmiech
a jak tam te nasze zawody coś się rusza w tym temacie? Język
Dozland Bolesławiec 5.25

- Trzciniecki Ernest
- Zamołojko Jakub