Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: kasacja konta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Andrzej

proponuję by wprowadzić możliwość skasowania konta by można było zacząć od razu od nowa gdy ktoś popełnił błędy w wydawaniu kasy - można też zrobić burzenie budynków a chodzi mi głównie o szkółkę bo niestety mimo chęci ja już z długów nie wyjdę a nie wiem jaki sens jest przedłużanie agonii?
Lacze sie z Toba w bolu ale mysle ze byloby to nie w porzadku wobec graczy ktorzy mieli podobne problemy ale jakos dali sobie rade,ja sam na poczatku mialem okolo minus 990tys po prostych glupich bledach. Do tej gry potrzeba cierpliwosci i przemyslanych decyzji. Ale po co prawie Ci moraly,zapewne juz to wiesz. Zwroc sie bezposrednio do Adminow,moze da sie 'cos' zrobic,nie wiem.

Andrzej

no tak tylko, że ja mam już ponad 1,2 mln. na minusie i ciągle rosnie a nie mam gdzie już ciąć czy kogoś z realnym zyskiem sprzedać:/
spoko ja już długo gram a i początki miałem podobne do twoich pierwsze 2-2,5 sezonu na minusie tak z minus 800tyś miałem ale jakoś udało się wyjść Uśmiech
PS
Na forum jest dział "Konta rodzinne..." itp. a tam poddział prośba o usunięcie :]
zamykam