Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pogoda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie ma takiego tematu jeszcze , a może oprócz mnie , ktoś jeszcze miewa z tym problem.

Nie jestem pewien , czy to błąd ,ale wiem jedno - normalne to nie jest. A mianowicie , chodzi o to , że od daty mojej rejestracji w grze (tj: 2012-04-08 16:38:31) do dnia dzisiejszego mam cały czas taką samą pogodę.
Cały czas jest u mnie zachmurzenie. Jeszcze nigdy nie było słońca, czy też deszczu, a sprawdzam to codziennie. . Nigdy nie dostałem jeszcze dzięki tej sytuacji żadnego handicapu na meczach , a chyba o to też chodzi z losowością pogody , żeby go mieć na własnym torze od czasu do czasu . W związku z tym, doszedłem do wniosku, że to raczej nie jest normalne i prosiłbym kogoś o sprawdzenie tej "usterki"

pozdrawiam

Dziękuję za jakże wyczerpujące odpowiedzi na mój post ....
U Ciebie był problem tego typu, że nie miałeś w polu regionu ... nic.
(2012-09-20, 16:11:53)Stefik4 napisał(a): [ -> ]U Ciebie był problem tego typu, że nie miałeś w polu regionu ... nic.

miałem "zagranica" - to chyba nie nic? mieszkam w UK więc to chyba "zagranica"...

btw skoro już zmieniłeś mi na województwo wielkopolskie to proszę o korektę na zachodniopomorskie , chyba , że możesz ustawic UK Uśmiech Yorkshire Oczko
powinno być zachmurzenie na przemian z deszczem typowo angielska pogoda Język
Ustawiłęm Ci zagranice