Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: błąd 15 biegu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W 15 biegu meczu drużyn Paul- Wik (112) : Wielki Ostrów (243) nastapił błąd polegający na tym,iż ostatni start w biegu 15 nie naliczono do tabeli biegu zawodnikom, którzy brali w nim udział.
nie rozumiem.

Nie naliczyło IS i XP tak?
Tak pietnasty bieg nie jest ujęty w IS a poza tym teraz zauważyłem że w ogóle za dzisiejsze spotkanie nie dostałem punktów meczowych i według tabeli ligowej mam odjechanych 10 spotkań! Proszę o wyjaśnienie błędów. Z góry dziękuję Uśmiech
Doliczyłem ci punkty i statystyki i IS zawodnikom.

Jak by toś miał taki problem to piszcie tutaj swoje id i ile dodac pkt i komu IS doliczyc.
Znaczy nie wiem czy to błąd ale IS zawodników od ostatniego meczu ligowego jest na 0 a zawodnicy jechali.
Oraz jak wejde w jednego z zawodników który jechał na meczu ma też doświadczenie na 0

ID: 771
Ponieważ to byli zawodnicy innego klubu. Ty przejąłeś miejsce ligowe i punkty od innej drużyny, a zawodnicy finanse i wszystko masz swoje - nowe Oczko
No ale ostatni mecz Managerowałem więc miałem swój skład!
(Przez chwile było po meczu IS a teraz nie ma)

RKM Rekiny Rybnik:
1. Radomir Król (3,3,1,1,2) 10
2. Baltazar Kujawa (2*,2*,0,0,0) 4 + 2
3. Hieronim Kacprzak (3,3,3,3,1) 13
4. Krystian Kaliciak (Kontuzja) (w,-,-,-) 0
5. Mścisław Antkowiak (3,3,3,3,3) 15
6. Ernest Wittmeyer (3,2*,2*,2*,3) 12 + 3
7. Maciej Maciejun (2*,1,0,1) 4 + 1
8. Bolewsław Franków ()
No w niedziele było, a w poniedziałek nastąpiło podliczenie sprawności i już ma 0 i kilka drobnych XP.