Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ograniczenia na LT.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Krotko zwięźle i na temat: Proponuję ograniczyć (powiedzmy do pięciu na dobę) liczbe zawodników wystawianych przez klub na listę transferową. Pewnie nie tylko mnie przy przeglądaniu listy drażni kilkunastu cienasów wystawionych przez jeden klub, z których może jeden jest godny zainteresowania. Dziekuję za uwage.
Drazni Cie kilkuastu wystawionych cieniasow z jednego klubu- rozwiazanie jest proste nie kupuj ich poprostu po co od razu zmieniac cala lt bo jednemu sie nie podoba ilosc zawodnikow wystawianych.
a od czego jest "przeszukiwanie listy transferowej"(po prawej na górze) się pytam...skoro chcesz jakiegoś dobrego zawodnika to sobie posortuj wg kilku kryteriów i masz samych zawodników z górnej półki....Moim zdaniem to Ci rozwiąże temat...
Chłopaki po co tak ostro ? Chłopak dał propozycje i chyba wypadało ją przedyskutować a nie od razu ją do kosza. Wiem że dużo ze starszych graczy nakupowało sobie dużą ilość zawodników i teraz próbują się ich pozbyć.
Uważam że propozycja jest dobra by w ciągu doby ograniczyć wystawianie na LT do 5 zawodników(od przyszłego sezonu), zawsze można wystawić 5 w pon., 5 we wt.,5 w śr. itd...
A dla początkującego gracza LT by wydawała się bardziej klarowna.

To tylko moje zdanie.
Jak ostro? poprostu mamy inne zdanie, ktore zreszta poparlismy argumentami to chyba roznica z ostrym traktowaniem i umieszczaniem tematu w koszu.
swk, ale dlaczego mówisz, że jednemu... mi też się to nie podoba, bo jak to ma być gra przybliżona chociaż do rzeczywistości, to to co robił Falubaz to jest lekkie przegięcie. Uśmiech
Co jednemu? ja z Zdunkiem mamy prawo miec inne zdanie na ten temat. Jeslio chcemy isc w strone reala to lt jest niepotrzebna bo tam wlasciwie nie ma wystawiania zawodnikow, podpisuje sie z tymi, ktorzy nie maja kontraktu.
Przeczytaj swój pierwszy post, a potem możemy rozmawiać Uśmiech
W czasie gdy pisalem tamtego posta, nikt nie poprail propozycji wiec mialem pelne prawo tak napisac.

daehniks1

jeżeli chcecie mieć zbliżonego SW do reala to zróbcie transfery na 2 tygodnie przed ukończeniem sezonu podczas przerwy oraz 2 tygodnie po rozpoczęciu Uśmiech TZW okienko transferowe Uśmiech to co można zyskać lub stracić to już nie będę pisał bo to mało realna propozycjaUśmiech a już coś o ograniczeniu LT pisałem i nie będę się powtarzał Uśmiech

przy małej ilości ludzi online tylko wysokie ceny Uśmiech bo na obrót nie ma co liczyć Uśmiech
Popieram daehniks z tym okienkiem transferowym. Sadze ze to lepszy pomysł niż całoroczne transfery.