Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ważne dot gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(2016-09-06, 21:47:21)tofik napisał(a): [ -> ]to może teraz ja swoje wcisne . Uprzedzałem aby przy XP nie grzebać z uwagi na to że to XP samo z siebie sie nie bierze tylko trzeba na to sobie zapracować poprzez bycie na meczach , stosowanie zmian tak by robić XP i utrzymywać jednocześnie sprawność . i tu poszło we złym kierunku bo na tym korzystaja tacy gracze którzy logują się na czas meczu ligowego > Kolejna sprawa jeśli chodzi o juniorów i powiem tak że mając w szkółce juniora w wieku 12 lat i gracz który dba o takiego juniorka i ma go w składzie po to by mieć go na lata to wiek zawodnika 28 lat i wysyłanie go na emeryture i nazywanie go już staruchem to kolejny bład w grze bo zamiast się cieszyć takim grajkiem to trzeba patrześ na to że w każdej chwili pójdzie na emeryture i to jest kolejne nieporozumienie w grze b owychodzi na to że lepiej kupić jak prowadzić szkołke i tu trzeba radykalnych zmian.
Z mojego punktu widzenia teraz osoby które były codziennie w grze trenowały , jechały codziennie sparingi , brały udział zawodach indywidualnych , czwórmeczach właśniie powinne odnosić przewage nad graczami którzy loguja sie raz na jakiś czas a teraz to zabrano i poszła gra w kierunku takim że nie ma to żadnego znaczenia czy gracz jest obecny na meczu czy też nie

Podpisuję się pod tym postem rękami i nogami. Drastyczne zmniejszenie roli doświadczenia oraz emerytura już od wieku 28 lat (!) to coś niewyobrażalnego. A niektórzy podnosili nawet głos o spadkach XP! Ludzie... Nie tędy droga. Droga wiedzie przez kondycję i sprawność oraz odpowiednie połączenie tych dwóch składowych.
ja się nie dziwię że taki wiek 28 lat i emerytura jest przyjmowany, oczywiście to nie normalne bo moim zdaniem 38 to bardziej logiczne, dokończę jednak myśl dotyczącą tego 28 latka idącego na emeryturę, przy takiej ilości juniorów rynek transferowy jest zapchany zawodnikami których wszyscy chcemy się pozbyć więc jedynym rozładowaniem sytuacji jest koniec kariery w wieku "produkcyjnym"

bo mi się wydaje że poziom szkółki powinien być odpowiedzialny nie za ilość zawodników w szkółce tylko za to jak będzie rozwijał się nasz młody adept, a do każdego klubu nie powinno trafiać więcej niż trzech zawodników
Vinyl porównajmy 28 latków ty masz 88,60 xp ,ja mam 126,25 który wedłóg Ciebie powinien wygrać ?( zdaje sobię sprawę że średnia tych zawodników wynosi100 )
skoro xp nie ma takiego znaczenia powinno się znieść limit na skile , niech decydują umiejętności , skoro jeżdziłem nim bardzo dużo by podnieść mu xp ,które guwno daje - więc po co jeżdzić? raz na 3 tygodnie wejść ustalić skłąd i mieć wszystko w dupie - decyduje losowość
co do emerytur to też o kant d.. rozj... bzdura totalna masz 28 latka (wychowanka,zarazem lidera i idzie w ch..) RANDOM - odechciewa się grać
pozdrawiam
Mam jeszcze jedno pytanie : dlaczego co niektórzy mogą ustalić mecz na 22 , a u mnie 21 Max? Też losowość (RANDOM)?
(2016-09-13, 17:42:53)Maly3017 napisał(a): [ -> ]Mam jeszcze jedno pytanie : dlaczego co niektórzy mogą ustalić mecz na 22 , a u mnie 21 Max? Też losowość (RANDOM)?

Jak masz oświetlenie na stadionie to wtedy możesz o 22 ustawiać Oczko
dzięki Uśmiech

Vinyll

Chyba co nie którzy mnie źle zrozumieli , też uważam że emerytura w wieku 28 lat to głupota , ale denerwuje mnie z kolei to , że stawiając na juniorów gówno osiągniesz bo lepiej kupić "dziadków" i wygrywasz mecze
(2016-09-16, 07:45:02)Vinyll napisał(a): [ -> ]Chyba co nie którzy mnie źle zrozumieli , też uważam że emerytura w wieku 28 lat to głupota , ale denerwuje mnie z kolei to , że stawiając na juniorów gówno osiągniesz bo lepiej kupić "dziadków" i wygrywasz mecze

Vinyll zgadza sie a większość nastawia sie na wynik.z dobrych juniorów jak zrobisz sobie zawodników to masz jedynie satysfakcje a wynik po 7 sezonach minimum
Wyszkolić juniorów hmm - bzdura Uśmiech
Szkolisz ich od 16 lat , budujesz xp , zarazem lecisz na pysk do 4-5 ligi i po co , skoro doświadczenie nic nie znaczy Uśmiech
Lepiej kupować staruchow 30-32 lata i coś osiągniesz nie mając uciechy ze swoich wychowanków , budujesz im xp przez 12 sezonów , jeżdżąc nimi na maxa xp w wieku 28 lat mają 120 -140 doswiadczenia i co ta daje skoro taki 30 latek ma xp 80- 90 i go objeżdża Uśmiech
(2016-09-16, 19:08:20)Maly3017 napisał(a): [ -> ]Wyszkolić juniorów hmm - bzdura Uśmiech
Szkolisz ich od 16 lat , budujesz xp , zarazem lecisz na pysk do 4-5 ligi i po co , skoro doświadczenie nic nie znaczy Uśmiech
Lepiej kupować staruchow 30-32 lata i coś osiągniesz nie mając uciechy ze swoich wychowanków , budujesz im xp przez 12 sezonów  , jeżdżąc nimi na maxa xp w wieku 28 lat mają 120 -140 doswiadczenia i co ta daje skoro taki 30 latek ma xp 80- 90 i go objeżdża Uśmiech

to nie szkol juniorow jaki problem.ktos zmusza?nawet w grze jest demokracja hehe
I tu muszę przyznać Ci rację UśmiechAle wg mnie nie powinno na tym polegać
Grając w tą grę 4 lata szkolilem wychowanka , w tej chwili na 28 lat 126 hakiem xp średnia skile 100 i przegrywa z zawodnikiem o 50 xp mniejszym u siebie wg Ciebie to jest normalne ? Jeśli tak to już nic nie odpisuj - nie warto Język
(2016-09-16, 19:49:48)Maly3017 napisał(a): [ -> ]I tu muszę przyznać Ci rację UśmiechAle wg mnie nie powinno na tym polegać

taki to juz nasz kraj kolego.ja staram sie szkolic ale trzeb asporo kasy a ogolnie to tu wszyscy bardziej pilnuja swojego nosa niestety i sie nie udzialaja.
Sorry ten mecz był wyjazdowy Uśmiech Ale przegrał z nim 2 razy
http://www.speedway-world.pl/i,live-466116
Spójrz na bieg 5 i 12
maly- przemyslal ryczkowski mial 5x100 w tym meczu i najllepszy motor?
jezeli tak to jest masakra- bo to ponad 50xp roznicy!!!
ps. terqz dopiero zauwazylem ze mam niezly refleks i wkreculem sie w rozmowe ktora miala miejsce rok temu Uśmiech
Jak to możliwe,że drużyna która od 11 miesięcy sie nie logowała i w dodatku już nie ma żadnego zawodnika bierze udział w rozgrywkach (dot. drużyny http://www.speedway-world.pl/i,team-12178 )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15