Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ważne dot gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Witam, od wczoraj mój NOD w pracy wykrywa podczas połączenia ze stronką managera jakiegoś trojana i się rozłącza. Można to sprawdzić, czy to tylko nadgorliwość programu antywirusowego ?

Pozdrawiam Hawaiki.
Kaspersky tez wykrywa. http://zapodaj.net/68a82b3143ea.jpg.html Przy pierwszym polaczeniu mnie rozlacza, za drugim juz normalnie moge sie zalogowac
Tak, zanotowaliśmy znów atak hakera.
1. Czy chcecie dwie kolejki ligowe w weekend, jedną cze np 4 weekendy podwójne reszta pojedyncze?

4 weekendy podwójnie

2. Co z pogawędką ? Zostawiamy / wywalamy ?

Wywalamy

3. Co z chatami ligowymi ? Zostawiamy / wywalamy ?

Wywalamy

4. Co z kondycją ? Skracamy (o ile?) / zostawiamy ?

Zostawiamyu

5. Co ze szkółką? Zwiększamy szanse / zostawiamy ?

Zwiększamy
mam następujące pytanie . Czy starty w barażach wliczają się do tabeli ilości przejechanych biegów ???
tak
Jak naliczają sie ptk do rankingu gry?
Jest kilka czynników. M. in. Liga, ilość meczy wygranych, przegranych, remisów, małe pkt. I ranking jest obliczany na koniec sezonu. Czyli przez ten sezon nie zostanie obliczony nowy ranking. Oczko

AssAssin

Liga 6 klasa 31
sk 25 mikr vs. Palladyn Clonakilty 42:48 (mecz ligowy!!!)
Przeciwnik miał wystawiony skład automatycznie i na miejscu juniorów startowali seniorzy,którzy zdobyli 10punktów+4 bonusy...
Od kiedy to takie łamanie regulaminu jest wliczane w mecz???Bo jak na razie nikt nic w tej sprawie nie zrobił...Przecież mało co nie przegrałem meczu!
Aż dziw bierze że takie ustawienie składu nie jest automatycznie ustawiane na zero punktów dla takich zawodników(czyli seniorzy na pozycjach juniorów). Poruszyłem ten temat w innym dziale i dostałem tylko odpowiedź typu że było to już wałkowane ;(
To nie sparing!!!Czy tak mają wyglądać zmagania ligowe?
Czy przy zerowym poziomie szkółki juniorow wkladanie 25 tys. dofinansowania tygodniowa w juniora ma sens?
Nie możesz mieć zerowego poziomu szkółki Oczko Jak już, to pierwszy Duży uśmiech ja przy braku dofinansowania dostałem 2 juniorków Oczko A dofinansowanie wpływa chyba na zwiększenie szansy na dostanie juniorka.
no racja pierwszyDuży uśmiech Chodzi mi o to jak juz jest junior w szkółce i jest dostepna opcja 5000 zl dofinansowania dla juniora. Jest to dzienne dofinansowanie wiec wychodzi 20000zl! Czy jest sens przy 1 poziomie szkółki ?
Chyba na kazdym poziomie przyspoesza trening.

W testach nowego silnika podaj numer wlasciwego meczu Język
Można zgłaszać walkower w meczach smaringowych? Czy to dotyczy tylko spotkań ligowych?
Luckas jaki walkower ? W jakim przypadku ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15