Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ważne dot gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Dni treningowe nie zostały wyzerowane. A co do skoku to pewnie pojawi się na dniach Uśmiech
liczę, że tak będzie Uśmiech choć dziwi mnie czemu jeszcze go nie było, skoro już w piątek miał 99/100%..
ale dzięki za odp Uśmiech
Nie zostały wyzerowane ale długości się znacznie wydłużyły w treningu bo są teraz trenowane 2 skille .
jeśli się mylę (jestem zmęczony) to mnie poprawcie. Generalnie na moje odczucie, stefik od początku istnienia sw, stara się nie powielać, a wręcz poprawiać (wg mnie z dobrym skutkiem) błędy sm'a. Ale: skoro załóżmy (mówię o swoim przypadku) średnio junior skakał w 3 skillach co ok 20-25 dni (4/5 tyg), co daje średnią załóżmy 8 dni na skill, to teraz przy wydłużeniu cyt: "znacznym" (jak bardzo?) będzie skakał np co 12 dni (liczba 'z tyłka' bo nie wiem ile to jest 'znacznie'). Zatem po ok 100 dniach (tj 20 tyg treningu ys- czyli 4/5 skoków po 3 skille) wg starego przelicznika miałby 12-15 skoków skilli ( średnio zakładam 2,5 skilla na skok co daje 30/37 pkt skilli), to wg nowego załóżmy będzie miał tych skoków 8 x 2,5 na skok = 20 pkt skilla. Więc jeśli moje założenia choć w części są słuszne to wyjdzie nam sytuacja z sm: czyli znowu ys z początków gry będzie nie do dogonienia przez najbliższe 10-15 sezonów, aż 'szkółkowicze' nie skończą karier..?
Szybkośc treningu zależy od poziomu Twojej szkółki oraz trenera, jednocześnie trenowane sa dwa skillew iec jesli kiedsy miales skok co 8 dni to dwa skille to 16 dni i okolo tylu a może nawet mniej bedzie potrzebował Twoj junior w obecnej szkólce. Czas został trochę wydłużony, lecz juniorzy zostali tak stworzeni żeby wychodzili ciekawsi niz obecnie.
(2012-07-04, 23:06:06)Stefik4 napisał(a): [ -> ]Szybkośc treningu zależy od poziomu Twojej szkółki..
o widzisz, tej informacji brakuje w newsie głównym. Myślałem, że szybkość treningu spadła teraz tylko na trenera.
co do samego ys: jeśli rzeczywiście moje przypuszczenia są mylne, to podpisuję się pod nowym ys obiema rękami Uśmiech

czyli można to jakoś sprecyzować? mojemu juniorowi ostatni raz podskoczył skill 06.06, czyli ponad miesiąc temu! Oczywiscie mam szkółkę na 1 poziomie, ale czy to znaczy że tylko raz na sezon podskoczy mu skill? Uważam to za dziwne wyliczenie, bez urazu Stefik4, ale powinieneś dać wszystkim taką tabelkę, aby kazdy wiedział co ile dni bedzie wzrastał skill, w zależności od tego jak mamy rozbudowaną szkółkę!
Ps. dodam tylko ze mam trenera za max kase, więc już mam do swojej szkółki 20% szybciej, a co by było gdybym tego trenera nie miał?
pozdrawiam!

Vinyll

Możecie wkleić tabelkę , która w jasny i czytelny sposób pokazuje na jakim poziomie szkółki ile dni trzeba czekać na skok skila , bo jakoś nigdzie tego nie znalazłem
może jest przesada z tymi transferami na naszej licytacji - niektórzy mają bardzo wyolbrzymioną wyobrażnię- mam nadzieję że ktoś za to się weżmie - życzę powodzenia w grze
witam
dobrze by bylo ustalac chocby wg xp odgornie max cene a pozniej to jak kto chce niech licytuje

Vinyll

Po co zawodnik jest tyle wart ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić (nie piszę o oszustwach) zobaczcie chociaż jak skoczyli juniorzy
Z tego co mi się obiło o "oczy" to jest jakiś wzór na cenę maksymalną zawodnika przy wystawieniu go na LT

AssAssin

Czy przetrenowane dni w szkółce po wyjściu ze szkółki pozostają czy się zerują?
Chodzi mi o to czy jeśli junior nie zrobi w ciągu miesiąca danego skilla,a nastąpi zmiana trenera,który trenuje inne umiejętności i taki junior później wychodzi ze szkółki czy te dni przetrenowane z poprzednim trenerm pozostają i tylko wystarczy dotrenować resztę dni do skoku?
Wydaje mi się że pozostają i można dotrenować ale sam jeszcze takiego przypadku nie miałem więc na 100% nie wiemDuży uśmiech
zostają i wystarczy dotrenować
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15