Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ważne dot gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
OK, mimo iż troszkę gram jednej rzeczy nie wiem Uśmiech

Jaka jest różnica między motorem ze 100% wytrzymałością np 70%?

Czyj jeden i drugi mają taką samą szybkość całkowitą? Jeśli tak to w czym tkwi różnica ?
motor z mniejsza wytrzymałością jedzie wolniej i większe prawdopodobieństwo defektu
dzięki:] czyli lepiej trzymać się w granicach 90% :]
Zauważyłem że najlepiej trzymać 100-97 a ja już zjeżdżałem z wytrzymałością osiołków do 70 i jakoś defektu nie miałem.
mam pytanko
znikneli mi zawodnicy którzy mieli iść na emeryturę dlaczego?
Niestety ale ci zawodnicy jakby przestali istnieć bo nie ma ich nawet w bazie danych.
Jednak przenosiny serwera narobiły sporo nam kłopotu.
Jedyne co można zrobić to oddać kasę poniesioną na transfery za danego zawodnika.
Witam. Mam pytanko . Co oznaczają te cyferki po zdobyczach punktowych ? Np, 106 , 88, 92, itp ?
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-14334
To są punkty rankingowe zawodników. Chociaż tak naprawdę one nie odzwierciedlają faktycznej siły zawodników.
mam pytanie?-mianowicie miło być tak ,że boty spadają na sam dół a u mnie w 5 lidze -16 grupa pozostał prawie same boty z wyjątkiem 3 drużyn(z moją)
Bo jeszcze ostatecznego zrzutu nie było. Dopiero po barażach Uśmiech
błache pytania, ale co zrobić Uśmiech
1. czy dzisiejszy wspólny trening odbył się przed, czy po skokach skilli?
2. czy we wspólnym treningu jest uwzględniana forma zawodników?
1. Odbył się już po skokach skilli bo trening wraz ze skokami odbył się o godzinie 6 a trening wspólny jest rozgrywany w o godzinie 9, 12, 15, i 18-tej.
2. Tak .
a ja ma pytanie jak czasowo ma się XP

np zawodnik ma 13XP i średnia 65 a inny ma 40XP i 64,2 średnią ich czasy są podobne załóżmy 55s
różnica siły 2 techniki 8
jaki czas miałby zawodnik pierwszy przy takim samym XP

dzięki za taką pseudo symulację
Jak chcieli byście żeby był ukłąd strony ? Tzn zostają te trzy boksy tak jak teraz?

Czy jeden szeroki z zmieniającymi się aktualnościami, a po lewej węzszy z logowaniem.

Lub jakieś statytyki, Albo jakieś moduł, ktore obecnie sa w lewym panelu. Chciałbym się na pewno pozbyć tych 4 rzeczy które są po lewej żeby ta lewa strona bardziej był puściejsza i przejrzysta.
propozycje mile widziane ze screenami
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15