Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ważne dot gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

sprinter

Wątpliwy biznes.
Dlaczego przy nakładach na reklamę meczów sparingowych wynoszących 15.000zł moje dochody z tych meczów wynoszą tylko np: +14 760 zł; +14 060 zł; +15 160 zł ? Wynika z tego ze najlepiej ślizgać sie i sparingi zaliczać bez wydatków na wyjeździe.
mala podpowiedz Uśmiech

na sparingi reklama 1000-2000 bo wiecej sie nie oplaca Uśmiech stawiam ze tak stosuje bardzo duzo ilosc graczy: http://freeware.info.pl
Ja mam reklamę w sparingach ustawioną na 0 zł i zarabiam na meczu od 6 do 8 tys Uśmiech

anonim-04

ja bym sie na twoim miejscu tak tym nie chwalił bo to jest chyba jakis bład
nie wiem tak mam ustawione praktycznie od początku gry i kibice zawsze przychodzą na sparingi czasem zarobie mniej ale nic nie tracę na reklamę spróbuje ustawić jak kolega wyżej proponuje 1000-2000 bo może to faktycznie jakiś błąd zobaczę różnice
Mam takie pytanie czy oświetlenie na stadionie ma jakiś wpływ na ilość kibiców na stadionie ??
raczej nie ale możesz rozgrywać mecze o 21 i 22
Jesli chodzi o mecze ligowe to i bez oswietlenia mozna teraz rozgrywac mecz o 21.
najważniejsze żeby dmuchane bandy były bo to człowiek kontuzji może się nabawić Język
czy wszystkie zawody w jakich startuje zawodnik mają wpływ na XP???
Tak zdobywa XP za start w różnych zawodach i wygląda to tak
XP (doświadczenie):
- za mecz ligowy wzrasta 0,05 / bieg
- za mecz pucharowy wzrasta 0,03 / bieg
- za mecz sparingowy wzrasta 0,02 / bieg
- za start w IMSW wzrasta 0,01 / bieg
- za turniej indywidualny wzrasta 0,005 / bieg
- za czwórmecz wzrasta 0,005 / bieg
- wywiera wpływ na jazdę zawodnika
witam zorganizowałem zawody indywidualne zaznaczając "propozycje graczy" na "TAK" teraz mam info w kolumnie gdzie pokazują mi się informacje o ewentualnej nowej wiadomości "4 PROPOZYCJE ZAWODNIKÓW!"
jak wciskam przerzuca mnie na stronę z zawodami indywidualnymi ale ja nie widzę tam żadnych informacji lub nazwisk z propozycją. Gdzie to się znajduje dokładnie ?
Wchodzisz w indywidualne i klikasz w swoj turniej, po prawej stronie jest kolumna: zaproszeni niepotwierdzeni zawodnicy, pod nia jest: propozycje graczy.
a jeśli mecz się odbył ?? znalazłem to o czym piszesz w turnieju który się jeszcze nie odbył ale tam zaproszeń nie ma. Niestety w meczu który już się odbył nie mam możliwości podglądu zawodników z propozycji
wieczorem zobacze. propozycje sie powinny kasowac po rozegranie zawodow
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15