Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drobne zmiany kosmetyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam dwie propozycje dotyczące wyświetlania wiadomości.

1. Chodzi o wiadomość którą dostajemy na PW gdy ktoś skomentuje naszą Gazetkę Klubową. Dostajemy wówczas powiadomienie:

[Obrazek: pw1jpg_xhawwpe.jpg]

Warto by dodać link bezpośrednio przenoszący nas do tego artykułu. O w ten sposób...

[Obrazek: pw2jpg_xhawwps.jpg]

2. Druga propozycja tyczy się widoku Zawodów indywidualnych. Chodzi o to, że dostaję dużo zaproszeń dla zawodników na zawody indywidualne. Gromadzi ich się dosyć sporo. Wówczas przychodzi mi wyszukiwać ich na liście najbliższych zawodów, która jest ograniczona. Wyświetla 25 najbliższych zawodów. A co jeśli mój zawodnik bierze udział w zawodach na liście na pozycji 26? Wówczas nie mogę go odnaleźć za pomocą ikonki [Obrazek: friend.png]. Wówczas zaczynam się gubić i nie wiem jaki zawodnik kiedy jedzie. To sporo utrudnia sprawę gdy chcę by mieli idealną ilość startów w tygodniu. Dlatego proponuję dodać tabelę w Zawodach indywidualnych, w której będzie nam pokazywało aktualną listę zawodników, którzy biorą udział w jakichś zawodach indywidualnych. Mniej więcej coś takiego...

[Obrazek: zawodyind_xhawwhe.jpg]
Obie propozycje sa dobre. Starty w turniejach indy nie sa doliczane do sprawnosci... podnosza nieznacznie xp.
cwany choć pomocny bajer Uśmiech
Marek79 faktycznie, masz racje. Jestem tutaj nowy i nie wiedziałem o tym, także dzięki za cenną uwagę!

A co myślą inni o tych propozycjach?
Obie propozycje są ciekawe i dużo roboty nie weźmie wprowadzenie ich w życie Uśmiech

Ale i tak wszystko zależy od Stefika Uśmiech
Do tego bym jeszcze dodał tak ja to jest na pierwszym obrazku tylko w przypadku powiadomień o braku składu na czwórmecz, też odnośnik do danego czwórmeczu. Już to ktoś kiedyś na forum napisał wiec zacytuje 'ludzie są z natury leniwi' więc nawet jesli ktoś dodstanie taką wiadomość i tak sie nie chce tego sprawdzać potem, a tak klik na link i szybko się ustawia :p
chris ilosc startow nie jest wliczana do tabelki biegowej (spary + liga) tylko a reszte zawodow podnosi tylko xp
Obie propozycje są ciekawe i warte wprowadzenia, głosuję na TAK. Uśmiech
Nie chcę zaśmiecać forum, dlatego piszę tutaj o swojej kolejnej drobnej propozycji.

Aktualnie możemy dodać sobie 'Przyjaciół' w grze. - http://www.speedway-world.pl/i,przyjaciele

Byłoby fajnie, gdyby wyświetlało nam również, kto dodał nas do 'Przyjaciół' oraz informacja, kiedy dana osoba odwiedziła nasz profil...

[Obrazek: przyjacie_xreenxq.jpg]
O! To jest moim zdaniem superowa propozycja.Chris_ -szacun.
Hola hola ale jest tak tyle że "Osoby które mają Cię w znajomych"
Aaa,to jest pewnie w zlotym vipie.
Faktycznie, moje niedopatrzenie. Ja mam silverVIPa więc tego nie mam... Uśmiech
czyli do zamknięcia