Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Gry przeglądarkowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Temat ten dotyczy szeroko pojętej tematyce gier przeglądarkowych. Ciekaw jestem w jakie gry gracie, w jakie graliście lecz przestaliście albo jakiej gry w sieci (o jakiej tematyce) Wam brakuje?

Ja osobiście grałem w kilka gier o różnej tematyce. Głównie jednak były to gry o tematyce sportowej lub strategicznej.

Najdłużej grałem w Farmeramę (farmerama.pl). Gra polega na prowadzeniu własnego gospodarstwa. Doszedłem do 72 lvl, lecz gra mi się znudziła. Mimo to gorąco zachęcam innych do pogrania w ten tytuł. Nie wymaga ona poświęcania wiele czasu, daje niezłą frajdę no i co najważniejsze, grywa w nią wiele osób.

Kolejną grą od firmy bigpoint jest gra SkyRama. Budujemy tutaj własne lotnisko, zarządzamy lotami, kupujemy samoloty/helikoptery itd. Gra prezentuje ciekawy wygląd graficzny. Wymaga ona od nas jednak w miarę częstego logowania. Mimo to również polecam.

Trzecią grę, którą miałem okazję nieco bliżej poznać jest gra o nazwie Plemiona. Gra czysto strategiczna. Budujemy osadę, podbijamy inne wioski, gromadzimy wojska, surowce itd. Dość ciekawa propozycja dla fanów strategii, settlersów, age of empires itp.

Grywałem również w Hattricka, jednak tutaj odstraszył mnie ogrom czasu który trzeba poświęcić drużyna, by była ona hmm solidna? Bo o dojściu do wysokiej ligi nie ma mowy. Plusem w grze może jednak być spora popularność, dość ciekawa grafika oraz multum opcji.

Zapraszam do Waszych opinii na temat wyżej wymienionych gier oraz innych tytułów.
Hehe Ja grałem w plemionach nawet nieźle mi szło ale jak przeprowadzałem synchronizowane ataki przez całą noc(nieprzespana) to stwierdziłem że ta gra jest zbyt czasochłonna 24h na dobę Masakra
Ale żenada. Tyle czasu na te gry tracimy. Ja grałem też w farmerame i doszedłem do 78 lvl. Gra mi się znudziła na maksa.
Ale chyba coś trzeba robić by nie pić
ja już w nic prócz SW nie będe na razie grać.

Asteck666

Ja jeszcze gram w taki żużelek: http://speedwaycm.com
Ale nie dorasta do pięt SW.
Kiedyś sporo grałem w traviana, na dwóch serwerach wspólnie z koalicjantami zwyciężyłem.
ja dawno temu grałem w ogame i battleknight Duży uśmiech
Asteck666 to jak nazwałeś swoją drużynę ??? w speedway cm
a może ktoś chciałby się sprawdzić w F-1 http://www.gpro.net/pl/gpro.asp
kamykov tego typu gry na tym polegają Oczko wiem bo grałem w KHAN WARS na kilku światach
Ja tez grywałem w plemiona i to na wysokim poziomie nawet na 4 świecie. Potem jak już się miało parenaście stron wiosek to sam nie ogarniałem w 3 musieliśmy grać na tym. Ale w koncu się to musiało znudzic Język Z takich co jeszcze duzej uciągnąłem to kosmiczni.pl polecam dla fanów Dragon Ball'a ciekawa gierka ale w pewnym momencie żmudne robi się expienie :/
Z managerów to oczywiście SW, kiedyś Sm i pare piłkarskich ale w większości nie grałem wiecej niż przez miesiąc, jakoś mnie to nie wciągnęło :p Jedyny manager piłkarski w jaki gram dłużej to :
http://www.menadzerpilkarski.pl

Roko właśnie sprawdziłem ten link z F1 i może sprawdze sobie to troszeczke :p Po screenach widać że trzeba mieć pojecie o tym i dużo tych wszystkich opcji, jak będę miał czas to warto spróbować Język
Odświeżam temat. Poszukuję gry przeglądarkowej, ciekawej, jednak nie o tematyce strategicznej. Ważne, by w grze największa rolę nie odgrywał znacząco czas jej poświęcony oraz konto Premium/Vip/. Chodzi o to, że czas na 'zabawę' mam wieczorami i na konto logować się mogę codziennie, lecz nie co chwilę. Macie jakieś propozycje? Uśmiech Mogą być jakieś nowo powstałe, innowacyjne gry, nie koniecznie bardzo popularne Uśmiech
Ja gram w gry przeglądarkowe, które są tutaj: gry przeglądarkowe Uśmiech
Travian jest świetny Oczko Polecam. Aczkolwiek idzie stracić sporo życia przy nim Język
soccermanager.com, futbolcup.pl, speedmania.com

Wszystko to to managery 2 piłkarskie 1 żużlowy
Ja grałem w traviana, ale za dużo czasu pochłania mimo to polecam tą grę. Farmerama też spoko jak ktoś lubi bawić się rolnika Język Obecnie prócz SW gram jeszcze World of Tanks i też ją polecam.