Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Chęć przychodzenia kibiców na mecz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co do nowej wersji, składam propozycje żeby też zwiększyć ilość kibiców na meczu. Tak mój przykład stadion ponad 10 k a na meczu nie całe 5 k kibiców i to nie zależnie od reklamy czy miałem 120 k czy 50 k, różniaca była nie wielka i to w elidze. Też gdy zmieniłem ceny za bilety o 50 %. To akurat mój przykład ale nie mal wszedzie kibiców nie ma wiecej niz 5k, full mają ci co mają mało pojemny stadion.
Takze co wy o tym sądzicie??
Podpisuje się rękoma i nogami
Szczegolnie jakis problem jest z vipami, ktorzy ni cholera nie chca przychodzic.
popieram
moim zdaniem tez lipa.szczerze mowiac to na lidze przynajmniej ja nie doczuwam zmian czy dam reklame 100 tysi czy 50 to znikome roznice sa wiec nie ma co przeplacac.stadion tez pojemny a dochody marniutkie.a juz nie wspomne o sparingach gdzie wogole nie ma sesnu nakladac kasy bo jak dasz te 5 tysiecy na reklame to wiele wiecej z biletow nie dostaniesz wiec i przy sparingach i przy meczach ligowych bym to porawil.podpisuje sie pod apelem.
Nie tylko na lidze jest lipa ale w sparingach podobnie czy jadę przy słońcu czy gdy pada deszcz to tyle samo kasy wpada.
Podam przykłady ilości kibiców na dwóch ostatnich meczach ligowych na moim torze. Przy deszczu miałem więcej kibiców niż przy słońcu Huh Dodam ze na reklamę dałem tyle samo po 60 tyś.
Czyli coś nie tak jest z ilością kibiców na meczacZdezorientowanyh



zawody sportowe przyszło oglądać 3929 kibiców!
W tym 2837 na miejsca stojące,
950 na miejsca siedzące,
142 na miejsca VIP.
Deszcz pada obificie, lecz zawody uda się rozegrać w terminie.


zawody sportowe przyszło oglądać 3744 kibiców!
W tym 2703 na miejsca stojące,
906 na miejsca siedzące,
135 na miejsca VIP.
Cały czas świeci słońce.
Ja mogę też napisać w tym temacie , ponieważ mam też stadion ponad 10.000 tys a ludzi przychodzi tylko 5 tys z kawałkiem . A teraz jeszcze dobudowuję miejsca na stadionie . I ja bym prosił o żeby tych ludzi było więcej bo usunąć miejsc nie można Uśmiech

daehniks1

100% popieram UśmiechUśmiech a u mnie 2 ostatnie mecze u siebieUśmiech

http://www.speedway-world.pl/live.php?id=13407
Dzisiejsze zawody sportowe przyszło oglądać 4643 kibiców! W tym 3343 na miejsca stojące, 1100 na miejsca siedzące, 200 na miejsca VIP. Tego dnia deszcz padał obificie, lecz zawody udało się zakończyć.


Dzisiejsze zawody sportowe przyszło oglądać 3719 kibiców! W tym 2935 na miejsca stojące, 600 na miejsca siedzące, 184 na miejsca VIP. Tego dnia na niebie cały czas świeciło słońce.

tyle ze mam mały stadion Uśmiech

Miejsca stojące: 4000 msc
Miejsca siedzące: 1100 msc
Loża VIPów: 290 msc

Suma miejsc:
5390 msc

100% popieram Uśmiech ale bez przesady o jakies 20%
Ilość kibiców zwiększona będzie od nowego sezonu.
mysle ze teraz juz bedzie ok i bedzie zblizona do normalnosci.jak dasz naklad max to ilosc kibicow zblizona bedzie do pojemnosci stadionu... tak samo mysle ze chociaz procentowo bedzie ze sparingami...
zwiekszona / zamykam.