Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: wykupienie konta vip
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

daehniks1

mam taka propozycje ze jeżeli jest to możliwe fajnie by było wprowadzić możliwość wykupienia vip lub svip po przez smsUśmiech po prostu umożliwi to łatwiejszy dostęp dla ludzi co nie mają internetowego konta Uśmiech nie musieli by biegać po bankach,pocztach itd(zachęci to do wykupienia vip) pzdr
Tez popieram ten pomysl.
Tylko jest male ale.
Nie jestem pewny ale chyba jest tak ze jak wysylasz 20zl na vipa to jeszcze 20zl ci pobierze.
Nie wiem jak to dokladnie jest i byc moze sie myel
Raczej mało realne przy tak małej obecnie liczbie graczy wprowadzenie wykupienia przez SMSa.
Z tego co wiem to jak będzie jakieś 1000 aktywnych graczy to wtedy Stefik ma zamiar wlasnie wprowadzić możliwość płatności za VIP przez sms-a.
Dokładnie jak Hernik pisze. Kiedyś o tym gadaliśmy. Gracz wysyłając sms za 4,92 jako tak to ja z tego dostanie trochę ponad złotówkę wiec po pierwsze mało opłacalne, a jeśli już to opłacało by sie to dopeiro przy duzej ilosci graczy gdzie ta forma kupowiana bedzie miala duze znaczenie.
"jakieś 1000 aktywnych graczy"

Hahahaha...
Chyba nigdy nie będzie 1000 graczy aktywnych na raz. Dobry żart, jeszcze bym zrozumiał 100 akrywnych graczy na raz...
Chodzi mi o 1000 graczy aktywnych w sensie grających czynnie, a nie online...