Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wyświetlana tabela sprawności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Moja propozycja ma na celu ułatwić nam dostosowywanie ilości startów dla naszych zawodników by ich sprawność była jak najwyższa i rosła jak najszybciej.

Otóż jak wiemy dla danego przedziału wiekowego istnieją różne tabele (wytyczne) z ilością startów. Chodzi o to - http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-10

Moja propozycja jest banalna. Proponuję, aby po wejściu w widok "Moi zawodnicy" gdy najedziemy na wiek danego zawodnika wyświetlała się nam tabela. Tabela zawierałaby wytyczne co do ilości startów dla tego wieku oraz pokazywałaby kolorem jaki skok sprawności zaliczyłby zawodnik gdybyśmy zostawili mu taką ilość przejechanych biegów jaką ma w danej chwili.

A miałoby to wyglądać mniej więcej tak:

Felix Riedel - 27 lat a więc wytyczne dla przedziału wiekowego 22-28

[Obrazek: tabelailo_xrpnwes.jpg]



jak dla mnie mało to potrzebne ale to tylko moja opiniaUśmiech
a jak dla mnie fajne i pewnie przyda się nowym graczom Uśmiech

jestem na tak
Jack21 zawsze możnaby w ustawieniach dać opcję włącz/wyłącz opcję... Uśmiech
Na tak, ale lepiej chyba gdy najedzie się na liczbę biegów w tyg Oczko
no pod IS byłoby lepiej
Fajna sprawa z tą propozycją jestem na tak ,przyda się nowym graczom akurat nim ja jestem
Chris_ piatka z plusem dla Ciebie,super propozycja.
Mały bajer ale może być przydatny szczególnie dla nowych graczy. I teraz jeszcze pytanie to dla managerów z Vipem czy wszystkich? Bo np. IS jest widoczna tylko dla Vipów. W sumie odpowiedź sama się nasuwa ale warto to określić w razie czego Język