Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Leczenie kontuzji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

speed_55

Zawodnik uległ kontuzji (ustawiłem Odpoczynek) i przez weekend zauważyłem brak procentowego skoku leczenia kontuzji. Moim zdaniem to nielogiczne jesli leczenie kontuzji odbywa sie tylko w dni treningowe czyli od poniedziałku do piątku a w sobotę i niedziele następuje przerwa w leczeniu.
Fakt Uśmiech
Ja też jestem za tym by w weekend zawodnik dochodził do zdrowia, bo jak można mieć przerwę w odpoczynku? To co on robi w weekend - kosi trawnikOczko
Jestem zaUśmiech
racja
też jestem za
Mam 4 zawodników zostało rannych. Dwa tygodnie nie jest ktoś zdrowia nie uległ poprawie. Co należy zrobić, więc szybko odzyskać?
victorus, w treningu musisz ustawić Odpoczynek
Czy. Dziękuję.
Leczenie będzie dostępne w nowej wersji czerowuec/lipiec i będą trzy możliwości leczenia: własne(5zdrowia dziennie), szpital (10 zdrowia dziennie), prywatnie 15 zdrowia dziennie. 2 i 3 będą odpłatne (ok 1000 za dzień do 4000 za dzień ) Oczko
o i super.jak najbardziej za wprowadzic jak najszybciej.a bedzie leczenie w weekendy(sobota i niedziela)?
mozna by zrobic opcje leczenie kliniczne i wtedy odnawialo by sie o 10 %, ale trzeba by za nie zaplacic jakas kwote np. kwota inna dla kazdego zawodnika (uzaleznione od sredniej umiejetnosci, im lepszy zawodnik tym drozsze leczenie,
robi się w nowej wersji będzie
Bardzo dobrze, bo mam czterech zawodników kontuzjowanych i muszą się leczyć przez dwa tygodnie :/. A tak poza tematem ile jest wogóle rodzajów kontuzji? Pytam z ciekawości Duży uśmiech
chyba 15
będzie / zamykam.