Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 8 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(2012-11-13, 10:53:25)speed_55 napisał(a): [ -> ]
(2012-11-12, 16:15:56)Marex87 napisał(a): [ -> ]http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-3366 - 2 półfinał niestety bez emocji bo zawaliłem go. byłem pewien że wystawiłem skład ale okazało się co innego

Skoro sam nie pojechałeś w tym półfinale to co stoi na przeszkodzie aby powtórzyć go w pełnym składzie w najbliższy poniedziałek tj. 19.11. oczywiście za przyzwoleniem organizatora.

Turniej by się przesunął o tydzień. no jak dla mnie to niekoniecznie trzeba powtarzać ten turniej bo byłoby to krzywdzące dla Warsilii i Polonii którzy wszystkiego dopilnowali i odjechali ten czwórmecz. Szkoda mi że nie powalczyłem ale sam sobie jestem winien.
no i trzeba przyznać że decydująca faza rozgrywek straciła na atrakcyjności bo w półfinałach zabrakło aż 3 drużyn

Kukuczka

Jesli chodzi o mnie to mozemy powtórzyć czwormecz dla mnie zadnej krzywdy nie bedzie lepiej wygrac sprawiedliwie jak wszyscy maja równe szanse niz kuchennymi drzwiami heheh
Ale i tak zapewne Speed bedzie musiał podjac decyzje bo to w koncu on wszystko ogarnia i to jego rozgrywki sa.
Jest taka rozpierducha z grą od ponad tygodnia, że nie zdziwię się jak za tydzień znowu będą jakieś kwasy i kłopoty z czwórmeczami, a wtedy nie będzie rezerwowego terminu na finał. Odjechać finału tydzień później się nie da, bo zawodnicy będą już o rok starsi.

Swoją drogą szkoda, że nikt się nie przejmuje ostatnimi kolejkami ligowymi ewidentnie skopanymi z winy nowego serwera, gdzie obie kolejki powinny byś powtórzone. Zero sensownego wytłumaczenia ze strony twórców gry dlaczego nie ma powtórek.
Półfinał nie będzie przełożony. Dobrze było wiadomo że LJ jeździ co tydzień.
Gdyby te drużyny które nie mogły jechać nie przyjęły by zaproszenia z powodu błędów w grze to wtedy byłaby inna sprawa i mógłbym się zgodzić, no ale zajęły sobie termin przez przyjęcie innego zaproszenia, więc przez swój błąd.
Nowa data barazy o pierwsza ligę
2012-11-19 - Baraż o 1 lige Juniorów 8s (masyo) - Juniorzy


edit
co kogoś zaprosze to mnie wylogowuje -----> będę próbować
Ale finał! Mistrzostwo roztrzygnęło się dopiero po weryfikacji, gdyż Polonia Ostrów i Fc Stare Drzewce mieli po 50 punktów, kolejnym etapem jest liczba wygranych biegów i tu też obie drużyny miały po równo (11 wygranych). Zadecydował lepszy wynik lidera, i tu Radosław Wilczyński zdobył 15 pkt, a więc tym samym zapewnił pierwsze w historii mistrzostwo Polonii Ostrów, dla których był to już 8 finał.
Powtórzyła się trochę historia, gdyż Drzewce drugi raz przegrywają mistrzostwo po weryfikacji, podobna sytuacja miała miejsce w 3 sezonie, gdzie również po równej ilości punktów przegrali gorszym rezulttem lidera. No cóż, takie są zasady, jak narazie 2 razy okazało się przeciwko drużynie z Gorzowa. Ale znając ich nie załamią się i w kolejnym sezonie dalej będą walczyć o mistrzostwo.
W walce o 3 miejsce (bo tak można podzielić drużyny w finale) zwycięsko wyszła drużyna Warsili, dla których to pierwszy medal w historii.
Gratulujemy medalistą i zapraszamy wszystkich do rywalizacji w kolejnym sezonie LIGI JUNIORÓW !
dzienks za Graty , jakbym Mirasa nie sprzedał to bym obronił tytuł, przynajmniej jest ciekawie Uśmiech pozdro
Stron: 1 2