Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam taką propozycję aby wprowadzić możliwość handlu młodzieżowymi zawodnikami którzy są w naszej szkółce. Niektórzy nie maja tyle szczęścia ale tak wysokiego poziomu szkółki żeby mieć juniorów a inni mają ich za dużo a nie chcą i kasować i w taki sposób można by handlować juniorami w dokładnie taki sam sposób jak seniorami z ta różnicą że kupiony zawodnik trafiałby do naszej szkółki Uśmiech
Mam mieszane uczucia co do tej propozycji. Jednak od dnia rejestracji nie miałem jeszcze żadnego juniora w szkółce, nie mówiąc już o jakimś pokaźnym talencie. Z chęcią bym ściągnął szkółkowicza z innego klubu.

Ta propozycja ma jednak kilka plusów/minusów...
1. Ceny szkółkowiczów. Mogą osiągać niebotyczne kwoty!
2. Niektórzy mogą zaniechać własną szkółkę. W końcu pomyślą "Po co wydawać kasę na rozbudowę szkółki... kupie sobie przecież młodego żużlowca do szkółki."
3. Z pewnością zwiększy się poziom w grze, jednak może być tak, że na tych najzdolniejszych adeptów będzie miało kasę tylko kilka klubów z e-ligi i 1 ligi. A taki 6ligowiec będzie mógł sobie jedynie kupić "Waldka Kiepskiego" z talentem 1.

Do końca nie wiadomo jakby zadziałał ten schemat. Mimo wszystko jestem na TAK...