Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej o Drużynowe Mistrzostwo 6 ligi :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
dzięki zaraz poprawie Język

już jest ok! Duży uśmiech
no i to jakoś ładniej wygląda niż ten mój Duży uśmiech
to ja się nie będę wpierdzielał z moim turniejem o IMP 6 ligi ;/

a wiecie może do kiedy jest sezon?
jakoś dzień czy dwa po naszym finale jak dobrze pamiętam
czyli mój turniej nie bardzo się nadaje :/
Witam! Duży uśmiech
Przypominam WSZYSTKIM kapitanom, że czekam na skład i nazwę klanu do 16 października jeżeli skład nie będzie pełny drużyna będzie dość mocno osłabiona w razie problemów proszę kontaktować się bezpośrednio ze mną

Jeszcze 2 sprawy
- ( mam nadzieję, że tak nie będzie ale... ) jeśli kapitan nie da znaku życia do poniedziałku to proszę o tym poinformować wtedy wybierze się innego na jego zastępstwo jeśli tak się wydarzy termin podania nazwy teamu i składu zostanie przesunięty (TYLKO W TAKICH PRZYPADKACH) na 18 październik ponieważ jeśli chcemy skączyć ten turniej przed końcem sezonu musimy go zacząć go 20 października. Więc proszę kapitanów o pośpiech

- Jeżeli jakiś gracz zespołu nie odpowiada na wezwania kapitana to ustalcie skład i nazwę bez niego ( ale tak żeby było 8 w składzie i 4 na rezerwie)

MarekAureliusz

siema,
w związku z tym, że użytkownik matigdansk (drużyna Lwiątka Gdańsk) się nie loguje od dobrych kilku dni, a jest też zarejestrowany tylko od kilku dni proszę o wywalenie go z klanu (nr 5) i przydzielenie kogoś z rezerwy, jeśli jeszcze ktoś na takiej liście jest. Jednocześnie proszę o możliwość podania składu klanu w dniu 19.10, ponieważ na wtedy mam zorganizowany czwórmecz który będzie eliminacją dla zawodników (wcześniej się nie dało).
Nie ma nikogo na rezerwie proszę się dogadać z resztą klanu tak żeby było 8 w składzie 4 na rezerwie pojedziecie w trzech. Dobrze proszę podać skład 19.10 ale na nazwę chyba nie musimy czekać do 19 Uśmiech

bartas1706

Siema Zgłaszam nazwe klanu Debeściaki KLAN NR1
TATRA TORONTO z KLANU nr.12 jest gotowa ale pozostali chłopacy się nie odzywają i pewnie bedziemy musieli odpuścić starty. szkoda.
dybi KS TATRA TORONTO to ty?
Ok czas na zmiany w regulaminie
1) jeżeli w klanie jest 4 graczy aktywnych - bez zmian każdy daje 2+1
2) jeżeli 3 - jeden daje 2+2 a dwóch 3+1
3) jeżeli 2 - obaj po 4+2
4) jeżeli 1 to tu jest problem bo możemy wystawić każdy maks. 4 więc kapitan wystawia 4 i kapitan zaprasza kogoś do swojego klanu aby tez dal 4 może być to obojętnie kto byle z 6 ligi i byle nie był już w innym klanie, oczywiście później trzeba zgłosić to wszystko tzn do jutra Duży uśmiech

trudno jeżeli się nie odzywają to tak trzeba zrobić
musimy odjechać ten turniej skoro już go zaczęliśmy organizować

DO 16 PAŹDZIERNIKA DO 20.00 Kapitan jest odpowiedzialny za podanie nazw i składów lub napisanie jeżeli coś nie idzie oraz zgłoszenie który gracz nie jedzie z danego klanu
DYBI to TATRA TORONTOUśmiech

bartas1706

jak na razie odezwał sie jeden z klanu sklad podam jutro najpozniej o 18 pozdro
Tak ma wyglądać zgłoszenie:

Klan nr 4
Nazwa: Pędzące Myszomrówki
Udział biorą 4 drużyny:
Victora Piła, Pluskowesy City, FalubazTeam Zielona Góra, Czarni Inowrocław

Zawodnicy podstawowi:
1. Radomir Król (FalubazTeam Zielona Góra)
2. Roman Krętowski (FalubazTeam Zielona Góra)
3. Jerzy Badowska (Victora Piła)
4. Abel Migas (Victora Piła)
5. Filip Kajfosz (Pluskowesy City)
6. Ferdynand Stańczyk (Pluskowesy City)
7. Edmund Chuszcz (Czarni Inowrocław)
8. Donat Reczyk (Czarni Inowrocław)

Rezerwa:
1. Emilian Górski (Czarni Inowrocław)
2. Konrad Górski (FalubazTeam Zielona Góra)
3. Michał Ostrowski (Victora Piła)
4. Kajetan Mucha (Pluskowesy City)
czyli jak narazie jest to nie wypał? Może selekcje zróbmy jeszcze z tego co zostało. I z tego zorganizujmy tym razem normalne zawody Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8