Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Otwarte mistrzostwa 6 ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jeśli ktoś jest chętny do wzięcia udziału w turnieju Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski 6 ligi to zapraszam. Proszę zgłosić swojego najlepszego jeźdźca na forum lub w komentarzach pod artykułem : http://www.speedway-world.pl/i,gazetka-1-579 lub też w wiadomości prywatnej na forum i w grze. pozdrawiam KamilWywracanie oczami
A jakieś szczegóły? no i jeden turniej już mamyDuży uśmiech Język
szczegóły już wkrótce gdy będzie znany dokładny termin zawodów, proszę również o czytanie Święci News ;d tam będzie wszystko również powiedziane,
czyli co Jack21, rozumiem że również chcesz wsiąść udział w tym turnieju ?
jeszcze nieDuży uśmiech biorę już udział w jednym więc muszę się zastanowić czy nie będzie kolidowało, jak będą chętni i informacje, przede wszystkim informacje bo na razie to wiem tylko że ten turniej JEST a na jakiej zasadzie, na jakim stadionie, w jakiej formie, itp.. Jak zaprezentujesz szczegóły to wtedy się zapiszę jeśli mnie to zaciekawi
obawiam się że troszkę będzie kolidowało Uśmiech bo jak napisałeś wcześniej są to Indywidualne zawody, nasze też na takiej zasadzie są organizowane Uśmiech
Zumazax167 możemy zrobić indywidualne 27 października i będzie tydzień przerwy dla zawodników z DMP, co Ty na to?
Nie, nasz turniej jest rozgrywany co tydzień aby zakończyć go jeszcze w tym sezonie
tak nawiasem jedziesz u nas w turnieju to nie wystarczy Ci na razie ten jeden Duży uśmiech ?
tylko w soboty da się rozegrać turnieje? bo ja świeżynka jestem w SW
Tak, chyba że sobie na bazie czwórmeczy zrobisz
pomyślimy jeszcze Uśmiech