Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dyskusje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Raczej jednak zostawimy te 5 drużyn. Wczoraj Henrik mi pisał o minusie przy 6 drużynach, bo można 3 mecze wygrać np. 60:30 i 3 przegrać 47:43. A znowu 7 drużyn to za dużo. Więc zostańmy przy 5. I proszę kapitanów o zapraszanie do swoich klanów drużyn i zrobić wtedy więcej podklanów, bo wg. mnie chętni są tylko nikt się nie kwapi do założenia własnego klanu (nie mówie tu o obecnych liderach klanowych) , a jak się już zapoznają z tymi rozgrywkami może będzie więcej chętnych na założenie własnego klanu. Takze róbcie podklany nawet z 3-4 bo naprawde nie trudno napisać do managerów i że tak napisze "zdobyć ich". Oczko A dzięki temu 1 sezon będą nadal te 4-5 głównych klanów z kilkoma podklanami, a za sezon te podklany znikną i zmienią sie we własne, osobne klany Oczko
Mam takie pytanko:
Jeśli klan będzie miał kapitana i vice kapitana to czy ja jako kapitan rodzinny w razie czego też będę mógł wystawić skład na ligę jeśli ta dwójka zawali??? Czy może lepiej być v-kapitanem w każdym klanie???
Będziesz mógł Ty wystawić Oczko

Asteck666

Panowie i co ze startem 5.06.?? Bedzie 1 kolejka?
Tak, będzie. Do dzisiaj są zapisy, a teraz postaram się szybko zrobić terminiarz, chociaż na kilka kolejek.
kiedy ruszamy bo nie wiem ktore piatki zajmowac...
od piątku 5.06
05.06??? chyba 05.08....

Asteck666

od nastepnego piątkuJęzyk
sothis miał kac vegasOczko
Mam pytanko: ponieważ jedna moja drużyna(IMPERIALNI) ma tylko 4 aktywnych graczy to czy mogę zrobić transfer w czasie sezonu z innego mojego teamu(np. z PRETORIANÓW)???
Tak, możesz Uśmiech
A Jeśli drużyna ma 8 zespołów w tym kogoś nieaktywnego to czy tą drużynę można by zastąpić jakimś nowym zespołem
Tak można. Nie ma ograniczeń co do maxymalnej ilości drużyn w klanie.

Asteck666

Kiedy zapisy na nowy sezon???
Już
Stron: 1 2 3