Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Trening w Sobote
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może jeśli miałoby tak zostać jak jest teraz czyli 1 kolejka na tydzień, to może zamiast skracać ilość dni treningowcyh czy cuś, to poprostu zrobić trening. Albo zwykły dzień jak od pon do pt, albo 2 razy rano i wieczorem, bo ogólnie to przede wszystkim trenuje się w sobote. Co wy na to??
trening w sobotę hhhmmmm jestem na tak Uśmiech
"bo ogólnie to przede wszystkim trenuje się w sobote" szczególnie dwóch młodych Australijczyków z torunia....

sezon trwa ponad 4 miesiące to daje ok 16-18 dni treningowych więcej w sezonie. Byłbym na tak byle by zawodnicy na starość nie zrobili się mutantami z samymi 100 skilla

daehniks1

100% na nie z prostego powodu Uśmiech zawodnicy ze słabym talentem nie bedą mieli zadnych szans ich skoki skili beda słabe a juniorzy nie beda mieli szans na wygranie z seniorami 100% na nie

pozatym nie czytałem aby sie głosowanie co do 1 kolejki w tygodniu skonczyło??!! zapadła juz decyzja??
dodam jeszcze ze prowadze 2 ekipy skoki skili z ostatniego okresu "STAL GORZÓW " 5 liga gr 1

Historia treningu
Ustawienia treningu

Trening z dnia: 2011-03-15 (Wtorek)
Godzina: 06:00:00

Herbert Mitko - Skok prowadzenia +3
Rainer Jaworski - Skok prowadzenia +3
August Mądry - Skok prowadzenia +3
Trening z dnia: 2011-03-14 (Poniedziałek)
Godzina: 06:00:00

Kajetan Gapiński - Skok prowadzenia +3
Trening z dnia: 2011-03-11 (Piątek)
Godzina: 06:00:00

Brak informacji o skokach.

a dlatego takie bo postawiłem na min talent ! bo wiem ze zawodnicy ze słabym talentem słabo w SW sie rozwijają (należy w jakiś sposób zmienić treningi) i jak zwiększy sie ilość dni treningowych to róznica miedzy zawodnikami ze słabym talentem bedzie zbyt wielka Uśmiech to jest moja opinia Uśmiech dodam ze Herbert Mitko w wieku 17 lat ma juz sr skila 54
daehniks1 JA troche nie kumam o co ci chodzi z tym ze jestes na nie. Co to za roznica czy bede trenowali 1 dzien dluzej, przeciez kazdy zawodni (ten z mniejszym talentem i ten z wiekszym) przetrenuja tyle samo dni. Nie chodzi tu o to zeby zawodnikowm z wieksszym talentem dodac jeden dzien treningu.
Ja jestem za treningiem w soboty oraz leczeniem kontuzji w weekendy.

'juniorzy nie beda mieli szans na wygranie z seniorami 100%' Dla przykladu jest senior talent na maxa i junior z max talentem trenuja te same skille to chyba normalne ze senior ma wieksze doswiadczenie i umiejetnosci startuje na zuzlu x la wiecej. Gdzies tam wyczytalem ze starszym zawodnikom skille bd spadac wiec chyba nie ma mowy o mutantach

daehniks1

specjal2009 wiec wytłumacze ci o co chodziło mi Uśmiech


Długość treningu jest zależna od:
- wieku
- talentu
- stopnia posiadania skila > czyli im większy skil posiada dany zawodnik tym analogicznie dłużej go trenuje.


Talent:
talent 1,2 - skok +1
talent 3,4 - skok 1+ do +3
talent 5 - skok +2 do +3

http://speedway-world.pl/faq/read.php?id=12

po prostu zawodnik z małym talentem bedzie miał mniejsze skoki i wiecej dni bedzie musiał trenowac np zawodnik musi przetrenowac 15 dni z małym talentem a z wiekrzym juz 13 ( przykład ) czyli w przeciagu sezonu traci 1 skok skila !! a pozatym i tak jego skoki sa słabsze Uśmiech chcecie to mozecie tak zrobić ja mam młody skład z talentem 4-5 i dobrymi skilami najwyżej moi zawodnicy beda zyskiwać przewage skila z czasem Uśmiech poprzedłuzam kontrakty co wyniesie mnie grosze Uśmiech na 3-4 lata i bede szkolił młodzież Uśmiech sorrka za błedy ale zmęczony po pracy jestem pzdr

ja jestem na nie to juz lepiej wprowadzic obozy treningowe tak jak w SM tylko ze przeciez SW nie ma byc kopią SM??!chyba ze sie myle Uśmiech
mam zawodników 17-19 lat za 7-9 sezonów dopiero zaczną juz im spadać
skileUśmiech

a jak pisałem min:
August Mądry sr. 51.8 talent 4 17 lat
Kajetan Gapiński sr 52.2 t 4 17lat
Herbert Mitko sr 54 t 4 17lat
Mikołaj Góralski sr 52.2 t 4 18lat
Salomon Pawłowski sr 52 t 4 19lat
Wit Piotrowski sr 52 t 5 21lat

wiec napisze to na swoim przykładzieUśmiech

sa młodzi wiec skoki beda jak szybko i wysokie biorac talent pod uwagę 6 zawodników na conajmniej 6-9 sezonów wystarczy przedłużać kontrakty ! i np dla mnie dodatkowe 18 dni treningu daje duza przewagę w perspektywie mijającego czasuUśmiech a nie krecą mnie mecze do 20 jak ktos bedzie miał zawodników z małym talentem pzdr
Tylko ze tu chodiz o dodatkowy dzien treningow dla kazdego zawodnika. W soboty nic sie nie dzieje wiec zawodnicy mogli by trenowac.

Przyklad:
Zawodnik 1 wiek 16, talent 3 siła 53 - potrzebuje 15 dni treningowych do skoku skilla
Zawodnik 2 wiek 17. talent 5,siła 54 - potrzebuje 16 dni ________//_________
Zawodnik 3 wiek 18, talent 4 sila 53 - potrzebuje 15 dni ______//___________
Zawodnik 4 wiek 19, talent 4 siła 53 - potrzebuje 16 dni_________//____
Nie mam zawodnikow w tym samym wieku z roznymi talentami do porownania.

Za bardzo nie ma roznicy w dlugosci trening, wydaje mi sie ze talent za duzo nie wplywa na dlugosc treningu, tylko na przyrost skilla. Pa majemu dlugosc trningu powinna byc uzalezniona od wieku i stopnia posiadanego skilla.
Kazdy stara się wybrać zawodników z najlepszym talentem. W wyższych ligach daehniks nie znajdziesz w czołowce statów zawodników z talentem 1-2. To, że Mitko ma tak wysoką średnią nie świadczy o tym, że będzie wygrywał, a przynajmniej nie w obecnej chwili w najwyższych ligach- proste średnia nie jeździ.
Ja jestem na tak, z tym treningiem w sobote, w końcu to tlyko jeden dzień i na przekroju sezonu przyniesie różnicę tylko jednego skoku.

PS. Daehniks popracuj nad ortografia bo, aż cięzko sie czyta niektóre wyrazy.
ja jestem za dniem treningowym a nawet żeby można było jechać spary albo jakieś turnieje w soboty bo tak to sobota jest jak na razie od niczego... nic się nie dzieje. jak już by nie weszła opcja meczy ligowych w sobotę i niedziele to jestem za tym żeby można było odbyć trening plus spar ew jakiś turniej...
a w soboty nie ma być turniejów indywidualnych??

daehniks1

kolejne skoki

Trening z dnia: 2011-03-16 (Środa)
Godzina: 06:00:00

Gwidon Pawliczek - Skok siły +3
Wit Piotrowski - Skok prowadzenia +3
@ Co miales w zamysle piszac ostatni post? ? Ze miales kolejne skoki? No to teraz bedziesz muial poczekac trzy tygodnie lub wiecej na nast. skoki u tych zawodnikow.
Treningu w sobotę nie będzie. Zawodnicy zbyt szybko by trenowali a w przyszłości sobotę będą różnego rodzaju turnieje.
Może by tak zrobic sobotę jako podstawowy dzień na mecze ligowe, a niedziele na ewentualne turnieje, czy dodatkowe kolejki ligowe? Chodzi o to, ze zaczyna sie sezon żużlowy i trudniej będzie dobrac godzinę meczu w SM, zeby nie kolidowala z meczami ligi żużlowej (tej prawdziwej Uśmiech ) Głównie to sie tyczy tych, ktorzy jeżdżą na spotkania wyjazdowe. Wtedy nie ma mozliwosci odjechac meczu w SM, bez wzgledu na to czy jest rozgrywany o 10 czy o 21.
(2011-03-18, 08:46:11)tomecki napisał(a): [ -> ]Może by tak zrobic sobotę jako podstawowy dzień na mecze ligowe, a niedziele na ewentualne turnieje, czy dodatkowe kolejki ligowe? Chodzi o to, ze zaczyna sie sezon żużlowy i trudniej będzie dobrac godzinę meczu w SM, zeby nie kolidowala z meczami ligi żużlowej (tej prawdziwej Uśmiech ) Głównie to sie tyczy tych, ktorzy jeżdżą na spotkania wyjazdowe. Wtedy nie ma mozliwosci odjechac meczu w SM, bez wzgledu na to czy jest rozgrywany o 10 czy o 21.

telefon z internetem i po klopocie Uśmiech
Stron: 1 2