Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Premia za punkty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej Uśmiech
Gram od ponad miesiąca więc nie wiem za bardzo jak jest w wyższych ligach. Aczkolwiek zastanawiam się czy nie można by wprowadzić premię za uzyskane punkty w meczach ligowych?

W rzeczywistości jest tak, że w ekstralidze sam junior ma premię (choćby w Zielonej Górze zarabia 300 zł za punkt i to oczywiście nie Patryk Dudek) więc w niższych ligach trzymając się jakiejś tam proporcji nie było by większym obciążeniem.

co o tym sądzicie?
wiesz co raczej nie widzę tego pomysłu bo są boty jeszcze a z nimi każdy mecz kończy się do 15 i teraz sobie pomyśl ile to jest kasy przy 250 zł za punkt 15000 tyś w niższych ligach takie mecze niestety są praktycznie co tydzień a dla 5ligi taki wydatek to raczej kupa kasy i zamiast rozwijać stadion to kasa pójdzie na punktówkę

oczywiście poczekamy na opinie innych graczy
Ja mam dokładnie takie samo zdanie jak Sothis Uśmiech
Ciekawe ze 5 ligowiec chce sobie wbić samobója Język
Macie racje,pomysl bez sensu.
hehe. Myślałem także o zachowaniu proporcji tak jak jest ze sponsoringiem. Nie chodzi mi o karanie lepszych klubów ale skoro są lepsi to i tak im się zwróci z nawiązką i to o ile ;P

Chodzi mi wyłącznie o jeszcze większe zbliżenie gry do rzeczywistości.
Odrzucam.
zamykam