Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Długość toru a narodowość zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wystawianie składu na mecz można urozmaicić dodając zawodnikom zagranicznym dodatkowe umiejętności lub doświadczenie na torach o różnej długości. Było by to zależne od narodowości zawodnika. Tory można było by podzielić na 3 rodzaje.( Nie wiem jaka jest rozpiętość możliwych długości torów, ale po przeglądnięciu 30 stadionów domniemywam, że od 325 do 365)
Tory krótkie( można je nazwać: "angielskie") 325-338 - Brytyjczycy i Australijczycy
Tory średnie("skandynawskie") 339-351 - Szwedzi i Duńczycy
Tory długie ("kontynentalne") 352-365 - Niemcy i Rosjanie
Zawodnicy z wymienionych nacji mięli by +1 każdej umiejętności(czyli średnia umiejętności +1) podczas jazdy na danym rodzaju toru. Zamiast umiejętności można dodać zawodnikowi podczas meczu doświadczenia, ale sądzę że bardziej czytelne dla graczy było by dodanie umiejętności.

Ta propozycja była by ciekawsza jeżeli zwiększyła by się liczba zawodników zagranicznych w grze, a można to osiągnąć łącząc narodowość trenera z narodowością juniorów w szkółce. Czyli, jeżeli zatrudniasz trenera danej narodowości to do szkółki przychodzą juniorzy tylko tej narodowości co trener, jeżeli masz trenerów różnych narodowości to według udziału procentowego. (np. 2 Brytyjczyków i Polaka -> 66,66% szansy na młodego Brytyjczyka i 33,33% na Polaka)

Można do tego jeszcze dołączyć możliwość zmiany długości toru w rozbudowie stadionu( wybierało by się rodzaj toru a długość była by przydzielana losowo z danej rozpiętości).
Ogolnie-kiepski pomysl. Mam duza nadzieje ze nikt tego nie poprze.
no ja na pewno NIE poprę gdyż to jest z kosmosu pomysł jak dla mnie to zbędne jest takie szufladkowanie

MarekAureliusz

trzy razy NIE